Sıfırdan Kendi Kendinize İngilizce Öğrenmek için 7 Teknik

Pratik Teknikler, Hızlı Sonuç

5.00 (7 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Language
category
476
students
1.5 hours
content
May 2022
last update
FREE
regular price

What you will learn

En temel 7 teknik

Yol haritası

Kaynaklar

Pdf dökümanı

Description

- Bu kısa eğitimde 20 yıllık tecrübeme dayanarak uyguladığım ve eğitimlerimde %72 başarı oranına sebep olan teknikleri paylaştım.

- Paylaştığım bu teknikleri hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. En az 1 hafta boyunca devamlı bir şekilde uyguladığınız takdirde, etkisini görmeye başlayacaksınız.

- Bu eğitimde hem teorik hem de pratik önerilerim mevcuttur.

- Aynı zamanda uygulayabileceğiniz günlük programı da paylaştım.

- Kısaca müfredat şu şekildedir:

- Motivasyon. İngilizcenin hayatımızdaki yeri. Global hedeflerimizi ve Rutin hedeflerimizi birbirinden ayırmak ve onları ayrı ayrı takip etmek.

- Gramer. Gramer konuları ne şekilde öğrenmemiz ve pekiştirmemiz gerekiyor? Bu konuların ardıllığı ne olmalı? Daha kalıcı bir öğrenme olması için hangi yöntemi kullanmamız gerekiyor? Konuları daha iyi öğrenme için nasıl sentezlememiz gerekiyor? Tüm bu sorulara gramer bölümünde cevap veriyorum.

- Kelime ezberleme. Kelime ezberlemenin basit ama o kadar da pratik ve etkili yöntemden bahsediyorum. Bu kelimelerle ilgili pdf dökümanını ve farklı çalışmalarıma olan linkleri paylaşıyorum.

- Konuşma çalışmaları. Konuşmaya başlamadan uygulamanız gereken temel konuşma egzersizleri, telaffuzunuzu geliştirecek ipuçları, uygulamalar ve kaynaklar.Ek olarak konuşma becerinizi geliştirebilmeniz için en etkili pratik yöntemleri.

- Okuma. Okuma becerinizi geliştirebilmeniz için sadece kitap okumak yetmiyor. Kitabı doğru okumamız gerekiyor. Bu kısa, basit ve etkili yöntemi detaylı paylaşıyorum.

- Ve son olarak program. Çalışmaları hangi ardıllıkla uygulamanız gerekiyor, günde kaç saat zamanınızı ayırmanız gerekiyor, bunları kısaca aktarıyorum ve küçük tablo haliyle paylaşıyorum.

Screenshots

Sıfırdan Kendi Kendinize İngilizce Öğrenmek için 7 Teknik - Screenshot_01Sıfırdan Kendi Kendinize İngilizce Öğrenmek için 7 Teknik - Screenshot_02Sıfırdan Kendi Kendinize İngilizce Öğrenmek için 7 Teknik - Screenshot_03Sıfırdan Kendi Kendinize İngilizce Öğrenmek için 7 Teknik - Screenshot_04

Content

7 Teknik

Tecrübem ve Motivasyon
Gramer
Kelime Ezberleme
Konuşma - 1
Konuşma - 2
Okuma
Program
Teklifim

Related Topics

4671012
udemy ID
5/3/2022
course created date
5/14/2022
course indexed date
Bot
course submited by