Udemy

Platform

Türkçe

Language

Productivity

Category

Kapsamlı Subliminal Beyin Kursu

Kapsamlı Subliminal Beyin Dersleri

4.95 (20 reviews)

Kapsamlı Subliminal Beyin Kursu

Students

3 hours

Content

Jul 2021

Last Update
Regular Price


What you will learn

Bu kursta, subluminal beyin ile ilgili tüm temel ve genel kavramları öğreneceksiniz.


Description

Subliminal beyin, beynin işleyişi ile ilgili olarak bazı beyin tarafından algılanan ama hissetmediğimiz kavramlar dahil, hipnoz etkisinde de mevcut olan bazı aktiviteleri, sebepleriyle işleyen bir kurstur.

Subliminal etki, beynin görmezden geldiği ya da kaydettiği benzer davranış ve bilgilerin bizi, sistemlerimizi ve hareketlerimizi nasıl etkilediğini incelemektedir.

Bu etki ve bilinçsiz olduğunu düşündüğümüz tepkilerin nasıl ve kim tarafından isteğimiz dışında kullanılacağına dair bilgilerin de yer aldığı bu kurs, dersler zevkle izleyeceğiniz, anlaşılır ve kurs bitiminde tekrar etkisinde kalacağınız detayları içermektedir. Subliminal ilişkilere ek olarak ele alınan diğer hususlar ile bu kurs, ezoterik bilgilerin de ek olarak ele alındığı, uzun çalışmalar ile yüzyıllardan beri üzerinde çalışılan konuların anlaşılır bir dilde özeti niteliğindedir. Bu kurstaki derslerden Subliminal yan unsurları ile ilgili temel bilgilerin yanında, insan beyin enerjisi ile ilgili olan bağlantılarını da öğreneceksiniz.

Bu kurs size hayatınız boyunca bilmeniz gereken ve gerekli olan temel bilgilerin yanı sıra hayatınıza bakış açınızı değiştirecek bilgiler verir.

Teknolojinin verdiği imkanla bu kursu, istdiğiniz herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda bitirebilirsiniz. Bu kurs sonunda alacağını sertifika elbette önünüzdeki birçok kapıyı kendiliğinden açacak. Ama bu kurstaki bilgileri uygulamanızın da hayatınızda zaten birçok kapıyı aralayacağını, açacağını hesaba katmak gerekir.

Subliminal etkiler, elbette yanlış ve ruhsal konularda negatif unsurları etkileyen konuları da içermektedir.  Bu sebeple, hangi cinsten, yaştan ya da coğrafyadan olursanız olun bu kurstaki bilgileri öğrenmeniz, yüzyılların bilgi birikimiyle artık şarttır. Genel yaşam srandartlarını artık mutluluğun ve hayatın formülünü bulmuş insanların yaşam tarzına benzer bir şekilde inşa etmek, bu bilgileri bilmeden ellbette gerçekleşmeyecektir.


Content

Giriş

Giriş

Ders - 2

Ders - 3

Ders - 4

Ders - 5

Ders - 6

Bölüm - 2

Ders - 7

Ders - 8

Ders - 9

Ders - 10

Ders - 11


Coupons

DateDiscountStatus
8/21/2021100% OFFExpired

4175188

Udemy ID

7/9/2021

Course created date

7/12/2021

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by