Udemy

Platform

Türkçe

Language

Online Education

Category

Udemy’de Online Eğitim Vererek Eğitmen Olun (UnOfficial)

Online Kurslar Hazırlayarak Bilgilerinizi Paylaşın ve Parasal Olarak Özgürlüğünüzü Elde Edin

4.85 (77 reviews)

Students

3 hours

Content

Mar 2021

Last Update
Regular Price


What you will learn

Udemy’de online kurs hazırlayarak nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz

Nasıl eğitmen olacağınızı ve kursunuzu yayınlayacağınızı öğreneceksiniz

Ders videolarınızı nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz

Ekran videosu veya kendinizi nasıl çekeceğinizi öğreneceksiniz

Kurslarınız için nasıl websitelerinden ve sosyal medyadan öğrenci çekeceğinizi öğreneceksiniz.

Kurslarınızı Nasıl ilk sayfaya çıkaracağınızı ve satış stratejilerini öğreneceksiniz


Description

           UDEMY’DE EĞİTMEN OL

Herhangi bir konuda bilgili olduğunuzu düşünüyorsanız hiç beklemeyin.Hemen Udemy’de anlatın ve ek gelir elde etmeye başlayın. Öğrenci sayınız arttıkça artık sadece bu işle yaşayacak kadar para kazanmaya başlayacaksınız.

Herhangi bir konuda ciddi bir bilgi birikimine sahip değilseniz , Merak etmeyin!.. Eğitmen zaten öğrendiği konuları çok iyi bir şekilde anlatan insandır aynı zamanda. Hemen ilgi duyduğunuz bir konu seçin ve o konuyu yazılı sözlü bir çok kaynaktan araştırın. 1-2 ay içerisinde ciddi bir araştırmayla bir ders verecek kadar bilgi birikimine sahip olacaksınız.

Bu Eğitimde Udemy’de;


  • Nasıl Eğitmen hesabı açacağınızı

  • Nasıl Kurs müfredatı hazırlayacağınızı

  • Nasıl Kurs sayfasını hazırlayacağınızı

  • Ders videolarınızı nasıl çekeceğinizi

  • Video çekerken kullanılacak programları

  • Nasıl Videolarınızı düzenleyeceğinizi

  • Öğrencilerle Nasıl iletişim kuracağınızı

  • Kazandığınız paranızı nasıl çekebileceğinizi

  • Kurs Pazarlama Taktiklerini Öğreneceksiniz.

Hadi hiç vakit kaybetmeden kursa başlayın ve ilk kursunuzu yayınlayın. Yavaş Yavaş geliriniz artacak ve bir süre sonra evinizden çalışabilecek hale geleceksiniz.


Emparazon Academy

Our courses offer you an introduction to innovative whole-life strategies, and tools and resources which you can use in your daily teaching practice.

They also allow you to reflect on your current practices, produce concrete outputs that you can use in your work, and engage with a large community of educators from across world to address the daily challenges you face.

We hope that by attending our courses and engaging with your peers from across World, you will feel inspired to try out something new in your practice.

Currently, we have courses in the field of technology, E-commerce, Economy, Crypto Money and Software. Our current number of students is 167,000. Our short-term goal is to become the largest student population in Turkey Academy. Our long-term goal is to be the most recognized and preferred Academy in the world.

We look forward to seeing you on one of the courses!

The Emparazon Academy TeamScreenshots

Udemy’de Online Eğitim Vererek Eğitmen Olun (UnOfficial)
Udemy’de Online Eğitim Vererek Eğitmen Olun (UnOfficial)
Udemy’de Online Eğitim Vererek Eğitmen Olun (UnOfficial)
Udemy’de Online Eğitim Vererek Eğitmen Olun (UnOfficial)

Content

Kurs Tanıtım

Neden Udemy'de Eğitmen Olmalısınız ve Kurs İçeriği

Udemy Tanıtım ve Kayıt

Eğitmen Olarak Kayıt Olma

Profil Ayarları ve Biyografi

Payoneer Kayıt Olma ve Ödeme Alma

Kurs Hazırlama

Kurs Konusu Bulma ve Rekabet Analizi

Kurs İçeriği - Hedef Öğrenciler

Kurs Yapısı ve Test Videosu

Kurs Programı

Kurs Açılış Sayfası

Kurs Resmi

Kurs Fiyatı ve Açılış Mesajları

Kursa Video, Makale ve Kaynak Yükleme

Kursu Yayınlama

Video Çekme ve Düzenleme

Video Çekme Programları

Screencast Video Çekme

Videonun Düzenlenmesi

Intro Yapma ve Ekleme

Quicktime Player Video Çekme

iMovie Video Düzenleme

Eğitmen Dashboard’u ve İletişim

Dashboard Tanıtım ve Öğrencilerle İletişim

Performans ve Kurs Etkileşimi

Aktif Eğitmen Dashboardu ve Yardımcı Eğitmen Ekleme

Pazarlama ve Satış

İlk sayfa Neden Önemli - Best Seller - Highest Rated

İlk Sayfa Kriterleri

Anahtar Kelime - Dönüşüm Oranı

Yorumlar

Dışarıdan Trafik ve Sosyal Medya

Tecrübe ve Tavsiyeler

Kaliteli İçerik

İyi İletişim

Satış Stratejileri

Son Olarak

Size Yardımcı Olalım

Hizmetlerimiz


Reviews

H
Hakan19 February 2021

Mehmet bey i YouTube röportaj verirken tanıdım ve eğitim de çok şey öğrendim herkes kursu izlerken bişeyler öğrenerek kaliteli içerikler üretecektir.

K
KurabiyeCanavari18 January 2021

Kursun içeriğinin biraz geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğitimin içeriklerinin nasıl hazırlanacağı gibi sorulara pek yanıt bulamıyorsunuz. Sadece kullanılabilecek uygulamalardan bahsedilmiş. Bunları çok kısa sürede youtube videolarından bulabilirsiniz. Sorulara 24 saat içinde yanıt verilmesini önerilmiş. Ancak 9 gündür sorduğum soruya yanıt alamadım.

U
Umut11 August 2020

Sorduğum soruya 5 gündür cevap vermediniz. Benden önceki soru da 13. güne giriyor. Zaten taktiği kendiniz de vermişsiniz kursta: "ilk 25-30 müşterinizle çok iyi ilgilenin" diye. Bir işi tutturduğunuzu düşününce artık salmak ve tok satıcı olmak bu olsa gerek. Ayrıca kursta basit şeyler gereksiz uzun ama en önemli konu vergi dosyalarını göndermek, telif hakkı, örnek video çekimi vb hayati konular yüzeysel geçilmiş. Sayenizde bir eğitmen nasıl olmamalı onu öğrenci açısından deneyimlemiş oldum, 2 yıldız ona.

C
Can26 July 2020

İçerik çok kaliteli ve tecrübe doluydu.. Eğitmenimizin anlatımı gayet akıcıydı. Çok memnun kaldım, teşekkür ediyorum.

S
Süleyman11 May 2020

Uzun zamandır Udemy'de eğitmen olma düşüncem vardı ancak bazı eksik taraflarım nedeniyle bir türlü neresinden başlayacağımı bilemiyordum. Aslında 21 yıllık eğitmenim ve profesyonelim denilebilir ancak offline kurs benim yabancı olduğum bir alandı. Sizin kursunuz vesilesiyle eksikliklerimin neler olduğunu daha açık bir şeklide gördüm ve bunları tamamlama fırsatı buldum. En kısa sürede kendi kursumu yükleyeceğim. Bu sempatik sunumunuz için teşekkür ederim.

U
Uluhan18 November 2019

Egitim cok yuzeysel anlatilmis. Ayrica belki de en onemli bolum olan Egitimi yayinlama bolumune 2 satirlik bir yazi yazilmis. Bu bolum icin yarim saat calisilip 5 dakikalik bir video cekilebilirdi. Peki biz egitimi yayinla dedigimizde Udemy bizden video cekip yollamimizi istiyor. Bu videoyu yolladiktan sonraki surec nedir ? Videoda nelere dikkat edilmeli ? Gibi cok onemli konular atlanilmis ve ufacik bir yazi yazilmis.

E
Emre25 July 2019

Eğitim gayet akıcı bir dille hazırlanmış çok memnun kaldım, eğitmenin başka bir kursunu daha almıştım o eğitim de çok iyiydi bu nedenle eğitmenin diğer kurslarına da bakmanızı tavsiye ederim.

Z
Zeliha19 July 2019

Kesinlikle çok güzel bir eğitimdi. Mehmet beyi tebrik ediyorum. Her bir detayı çok açıklayıcı bir şekilde anlatmışsınız. Yalnız bir sorum olacak ilgilendiğimiz kategoride Türkçe bir eğitim yok ise bu bizim için avantaj mıdır? Yoksa dezavantaj mıdır?

M
Muhammed2 July 2019

Eğitimin içeriği oldukça iyi ve yeterli. Kurs içeriğinde önemli olan her şeye az da olsa değinilmiş zaten bu tarz bir kurstan bütün detayları saatlerce anlatmasını beklemek haksızlık olur. Kursu bitirdim ve şu an bir kurs hazırlayabileceğimi düşünüyorum. Tabi ki çok emek ve zaman isteyen bir süreç bunu da unutmamak gerek Küçük bir istek: Program(edit) kısımları biraz daha detaylı anlatılsa idi çok daha iyi olurdu. whiteboard ve camtasia kısımları daha detaylı anlatılabilirdi belki. Mesela arka plansız sadece kendi yüzümü ekranda bir yere nasıl koyabilirim. (arka planlı hali öğretiliyor)

H
Hasan5 June 2019

Mehmet Hoca uzun uğraşlar sonucu elde edebileceğimiz ders çekme tecrübelerini hap şeklinde sunmuş. Emeğinize sağlık...

E
Ender25 May 2019

Detaylı ve güzel bir eğitim oluşturulmuş. Eğitim içerik olarak çok başarılı, konu hakkında hiç bir bilgisi olmayanlar bile rahat bir şekilde ve kısa bir süre içinde Udemy de eğitim vermeye başlayabilir. Teşekkürler.

O
Osman16 May 2019

Bu kurs kesinlikle harikaydı. Sevgili eğitmenimize çok teşekkür ederim. Almak istediklerimin çoğunu bu kurs sayesinde aldım. En kısa zamanda bir kurs konusu hazırlayıp ilk kursumu çekmek istiyorum. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım olduğunda yanımda olacağınıza eminim. Mükemmel kurs için tekrar teşekkür ederim.

B
Benkar10 May 2019

Çok güzel bir çalışma tebrik ederim. Udemy de çalışmak isteyenler için gayet ayrıntılı bir bilgilendirme eğitimi olmuş.

E
Emrah10 May 2019

Daha önce konuyla ilgili tonlarca araştırma yapıp makale okumama rağmen pek net bilgiler öğrendiğimi söyleyemem ama bu kurs bir başka! Mehmet bey hem bilgili hemde anlatım tarzı harikulade... işte şimdi hazırım

M
M9 May 2019

İçerikle ilgili daha önce pek çok araştırmam olmasına rağmen, bu kursta daha önce hiç bilmediğim, değerli bilgiler öğrendim. Verdiğiniz emekten dolayı teşekkür ederim.


2353302

Udemy ID

5/5/2019

Course created date

11/20/2019

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by

Twitter
Telegram