Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri

Borsa İstanbul Hisse Senedi Piyasası ve Diğer Yatırımlar İçin Yeni Nesil İndikatörler kursudur. Sıfırdan başlar.

4.48 (26 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Investing & Trading
category
instructor
Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri
89
students
5.5 hours
content
Apr 2024
last update
$94.99
regular price

What you will learn

Teknik Analiz 'deki Yeni Nesil İndikatörleri Kullanarak, Doğru Fiyatlardan Alış ve Satış İşlemlerini Gerçekleştirmeyi,

Yeni Nesil İndikatörler Sayesinde; Borsa hisse senetlerinde, Altın ve Diğer Emtia ve Yatırım Araçlarında derin düşüşlerden nasıl korunacağını,

Bir hisse senedi veya diğer yatırım araçlarına ait fiyat grafiğinde matematiksel olarak mümkün olan en yüksek fiyattan satış işlemini nasıl gerçekleştireceğini,

Bir hisse senedi veya diğer yatırım araçlarına ait fiyat grafiğinde matematiksel olarak mümkün olan en düşük fiyattan alış işlemini nasıl gerçekleştireceğini,

Why take this course?

Yeni Nesil İndikatörler ile Hisse Senedi ve Emtia İşlemleri Nasıl Yapılır?


Yeni Nesil İndikatörler ile Borsa Hisse Senedi ve Diğer Yatırım Araçlarında Doğru Kararlar Almak yatırımcının elindedir.


Bu kavram; yatırımcının, bir alış ya da satış kararı verirken, yatırım enstrümanının ana hareket yönü ve fiyat hareket dalgalarının yapısı hakkında bilinçli şekilde hareket etmesini sağlar.


Eğitim İçeriğinde;

- 40 Adet Yeni Nesil İndikatörün Kaynak Kodları kursiyer ile paylaşılmaktadır.

- 40 Adet Yeni Nesil İndikatörün Kullanım Şekilleri, püf noktaları ile birlikte videolu eğitim şeklinde, birebir uygulamalı örneklerle anlatılmaktadır.


Eğitim sıfırdan başlayarak, Tradingview platformuna kodları nasıl taşıyacağınızı ve ekranınızı nasıl oluşturabileceğinize de yer vermektedir.


Başarılar Dilerim.


İNDİKATÖRLERİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ :


1 . Borsa hisse senedi veya diğer yatırım enstrümanlarının grafiğinde, olabilecek en doğru alış - satış fiyatlarını yakalamaya çalışırlar.


2. Mümkün olan en yüksek hisse senedi veya diğer yatırım enstrümanları fiyat seviyesinde SATIŞ yapılabilmesini amaçlarlar.

Bu sayede ;


- Keskin düşüşlerden yatırımcıyı her zaman korurlar.

- Ani ve sert düşüşlere yakalanmanızı engellemeye yönelik olarak çalışırlar. Böylece yüksek maliyetle, hisse senedini yıllarca taşımak zorunda kalmanızı engellerler.


AVANTAJLARI :

- Sadece borsa hisse senedi piyasasında değil, birçok farklı varlıkta bilgilerinizi kullanabilirsiniz.   Örnekleri eğitim içeriğindeki uygulama videolarında bulabilirsiniz.


EK olarak, Youtube kanalım FIN[SYS] bünyesinde günlük olarak yayınladığım borsa hisse senedi analizlerimde, aktif olarak kullandığım bilgiler olması sebebi ile, her gün canlı ve güncel uygulama anlatımlarını izleme fırsatına da sahip olacaksınız.

Screenshots

Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri - Screenshot_01Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri - Screenshot_02Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri - Screenshot_03Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri - Screenshot_04

Reviews

İbrahim
February 17, 2024
Mustafa Hocam;net,sakin,disiplinli ve bilinçli yatırımı mükemmel öğretiyor.İndikatörler çok iyi çalışıyor ve para kazanıyorsunuz fakat; mevzu Mustafa Hocanın kişilik indikatörünü yatırımlarımıza uygulamakta başlıyor.Teşekkürler hocam.
Atilla
February 4, 2024
Mustafa Hocamın Bilgiye ve mesleğine hakimiyeti ile birlikte kendinden emin ne anlatacağını bilen deneyimli , eğitici olarak kusursuz ve samimi dersleri için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Charts

Price

Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri - Price chart

Rating

Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri - Ratings chart

Enrollment distribution

Tüm Yatırım Enstrümanları İçin Teknik Analiz İndikatörleri - Distribution chart
5642652
udemy ID
11/3/2023
course created date
12/8/2023
course indexed date
Bot
course submited by