Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi)

Yeni başlayanlar için sıfırdan web tasarım kursu içerisinde html, css, boostrap 5 eğitimi bulunuyor. Şimdi kayıt olun.

4.70 (30 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Web Development
category
90
students
4.5 hours
content
Dec 2021
last update
$29.99
regular price

What you will learn

Web tasarım, web sitesi oluşturma, web sitesi kurma, Html, Css, Bootstrap nedir, nerede, nasıl kullanılır bunları çok iyi bir şekilde öğreneceksiniz.

Hiç bilginiz olmasa bile sıfırdan web sitesi tasarımı yapabileceksiniz. Böylelikle yeni kazanç kapıları açıp, firmalara web sitesi satabilirsiniz.

Bilgisayar, telefon ve tabletlere göre duyarlı tasarımlar oluşturarak, tamamen mobil uyumlu web siteleri yapabileceksiniz.

Web tasarım ile programlama dünyasına adım atacak, günümüzün en popüler mesleklerinden biri olan yazılım alanında işler bulabileceksiniz.

Hazır web sitesi temaları ile istediğiniz herhangi bir sektöre kısa bir süre içerisinde, birkaç basit düzenleme ile web sitesi tasarımı yapabileceksiniz.

Kendi kişisel veya kurumsal web sitenizi hazırlayıp, web tasarım veya web sitesi kursu gibi alanlarda profesyonel hizmet verebileceksiniz.

Şirketlerde web tasarım uzmanı pozisyonundaki işlere başvuru yapabilecek ve deneyimli bir yazılımcı kadar bilgi sahibi olabileceksiniz.

Firmalara web sitesi tasarım yaparak, günümüz standartlarının üzerinde bir gelir elde edebilirsiniz. Ek iş olarak bile yapabileceğiniz harika bir fırsattır.

Daha fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Geleceği yakalamak için web tasarım kursu eşsiz bir başlangıç olacaktır.

Description

Sıfırdan web sitesi nasıl yapılır? Neden bu eğitimi almalıyım?

Hazırladığımız bu web tasarım kursu ile sıfırdan web sitesi tasarlamak, profesyonel bir web sitesinin nasıl kurulduğunu, neler yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız bu eğitim tam da size göre. Tüm detayları eksiksiz ve doğru bir şekilde, teknik konuşmalardan ziyade anlaşılabilecek bir üslupla özenerek oluşturduğum bu eğitimde web sitesi tasarlamayı, kodlamayı sırasıyla uygulamalı olarak anlatmaktayım.

Daha önce hiç olmamış bir şeyi oluşturmak, sıfırdan kendi çabalarınız ve bilgilerinizle ortaya bir şey çıkarmanın getirdiği özgüven ve tatmin olma hissini sizler de yaşayın isterim.

Sıfırdan web sitesi nasıl kurulur, sıfırdan web sitesini nasıl tasarlarım diye karar verirken bu eğitim sayesinde öğrenecekleriniz size tüm hayatınız boyunca fayda sağlayacaktır.

Bu eğitimde sizlere örneklendirerek anlatacağım her türlü bilgiyi ders dışında kendiniz de alıştırma yaparsanız sadece kendi web sitenizi yapabilmenizin yanı sıra her türlü web teknolojilerine hakim olabilirsiniz ve kendinizi bu alanda geliştirip freelancer olarak iş yapabilirsiniz.

Web tasarımını nasıl öğreneceğiz, nasıl başlayacağız?

Web tasarımı dediğimiz şeyi sadece kodlamadan ibaret olarak düşünmek yanlış olur. Adı üzerinde eğitimde öğreneceğimiz şey bir “tasarım”dır. Sıfırdan web tasarım öğrenebilmeniz için eğitimimizde, görsel tasarımın temel kurallarını, yerleşim ve etkileşim tasarımları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Renklerin önemini, nerede ve nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ön uç yani front-end dediğimiz web geliştirmenin temel yapı taşları olan CSS ve HTML’e eğitimle beraber hâkim olacaksınız.

Alacağız web sitesi nasıl kurulur eğitimimizde;

-HTML

-CSS

-BOOTSTRAP

Bu eğitim içeriğini şu an okuyorsanız kendi emeklerinizle web sitesi oluşturma ve yazılım merakı içerisindesinizdir. Bu isteğiniz gibi ben de kendi çabalarım ve emeğimle yazılımı öğrenmeye başlamıştım. O yüzden ben nasıl öğrendim, karşılaştığım sorunlar nelerdi bunlara değinerek, seri halinde hazırlamış olduğum eğitim ile sizi en doğru şekilde yönlendireceğimden emin olabilirsiniz.

Sizden Ricam;

Eğitim süresinde size anlatacaklarımı siz de bir yandan uygulama şeklinde yapmalısınız ve tekrarlamalısınız.

Ezber yerine kodların mantığını anlamaya çalışmalısınız.

Kendiniz bu işi yaptığınızı gördükçe hem daha çabuk öğrenme hem de kendinize güven konusunda daha güçlü adımlar atmış olacaksınız.

Her şey bir yana, anlamadığınız veya sormak istediğiniz ne olursa benimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim sonunda web tasarım yapabilecek hatta web sitesi tasarımı eğitimi verebilecek bir seviyeye geleceksiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin, web tasarım kursuna şimdi kaydolun.


Screenshots

Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi) - Screenshot_01Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi) - Screenshot_02Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi) - Screenshot_03Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi) - Screenshot_04

Content

Giriş

Html ve Css Nedir?
Visual Studio Kurulumu
Html Yapısı

Html Genel Etiketler

Başlıklar
Genel Etiketler
Yönlendirme Etiketi (a)
Sayfaya Görsel Ekleme (img)
Form Elemanları
Meta Taglar

HTML & CSS

Css Giriş
Developer Tools
Renk ve Metin İşlemleri
Div Kullanımı
Block ve İnline Block kullanımı
Boşluklar (Margin ve Padding)
Buton Örnekleri
Float Kullanımı
Listeler (ul ve li)
Html ve Css Açıklama Satırları
Basit Menü Tasarımı
En Çok Kullanılan Seçiciler
Font Kullanımı
İcon Kullanımı (Fontawesome)
Responsive Temelleri

Basit Uygulamalar

İletişim Sayfası Tasarımı
Blog Tasarımı

Bootstrap 5

Bootstrap Nedir?
Bootstrap Kurulumu
Genel Kullanım
Container Kullanımı
Grid Sistemi
Grid Sistemi Responsive Kullanımı
Margin ve Padding (Boşluklar)

Yardımcı Platformlar

Themeforest Nedir? Ne İşe Yarar?
Codepen Kullanımı

Tema Editleme Uygulamaları

İletişim Sayfası Oluşturma
Hakkımızda Sayfası Oluşturma
Hizmetlerimiz Sayfası Oluşturma
Anasayfayı Oluşturma

Reviews

Onur
January 12, 2022
Çok anlaşılır ve net bir anlatım tarzı var. Programlamaya yeni başlayan kişilerin alacağı en iyi web tasarım kursu bu diyebilirim.
Erdem
January 1, 2022
bu sitede o kadar web tasarım kursu aldım ilk defa bu kadar düzgün anlatılanı buldum zevkle izliyorum.

Charts

Price

Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi) - Price chart

Rating

Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi) - Ratings chart

Enrollment distribution

Sıfırdan Web Tasarım Kursu (Html, Css, Bootstrap 5 Eğitimi) - Distribution chart
4347686
udemy ID
10/13/2021
course created date
1/4/2022
course indexed date
Bot
course submited by