Sifirdan ileri Seviye Sql Mysql

Sql Mysql Hibernate

3.60 (68 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Other
category
instructor
Sifirdan ileri Seviye Sql Mysql
484
students
22 hours
content
Apr 2021
last update
$19.99
regular price

What you will learn

Gerek ön yüz geliştirici (FrondEnd) gereksede Arka yüz geliştirici (BackEnd) olun mutlaka bir gün yolunuz Database düşecektir.

Orm geçmeden önce DBMS için Mysql ile başlamaya ne dersiniz ? DBMS sistemde uzmanlaşmak için için Mysql workbench ile başlamak ve Database terimler

Database sıklıkla kullanılan view , SP, Trigger , Select ,update,delete,insert işlemlerini öğreneceğiz.

DDL ,DML mantığını anlayacağız

Piyasada çalışmak ve /veya Freelancer mi olmak istiyorsunuz ? Veri yapılarında hangi type'i kullanacağınızı bilmiyor musunuz?

Freelancer yani bir şirkete bağımlı olmadan yada mali kaynakğınızı artırmak istiyorsanız bu kurs tam size göre

Algoritma bilgilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz ? Clean code beceriniz mi yok ?

Mysql ve diğer DBMS sistemlerde kullanıdığımız View,Stored procedure,Trigger konuları işlenecektir.

Bu kurs herkesin bilgi seviyesine - becerisine göre işlendi.

İş dünyasında sıkca kullanılan database Bilgisayar terimlerini mi öğrenmek istiyorsunuz?

Her kursun her konusunu basitten zora göre ayarlandı.

Why take this course?

Merhabalar Ben Hamit Mızrak Bilgisayar Mühendisiyim. Özel Sektörde Java Full Stack olarak çalışmaktayım.  Yazılım dünyasında çok rağbet görülen Java Teknolojilerini benimle öğrenme ne dersiniz.   Farklı platformlarda eğitmenlik yapmaktayım. İşime aşığım her gün iyi ki bu mesleği seçtim diyorum. Eğer sizlerde yazılımda ilerlemek istiyorsanız benim kurslarımı alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Kurslarımdan herhangi bir 4 tanesi aldığınızda diğer kurslarımında 4 tanesi hediye ediyorum.


Kendimi sadece yazılım dünyasında geliştirmedim. Keman,Gitar,Satranç,Spor geliştirmeyede devam ediyorum yaklaşık 15 yıldır müzikle iç içeyim. Kemanı 13 yıldır ,gitarı 15 yıldır çalıyorum. İnsanlara güven aşılayarak çok istedikleri bir edimi başarırlarsa biliyorum ki en zor dedikleri asla yapamam dedikleri yapmaya başladıklarında inanıyorum ki her şeyi başarmaya başlayacaklar. Youtubeki keman videolarımdan sonra buradan sizlere Java,Hafıza teknikleri,Keman. Bilgisayar iş ingilizcesi, Sizlerden istirhamım bana güvenmeniz,kendinize güvenmeniz. Beraber başaracağımıza inanmamız. Sizlerden diğer isteğim sabır ve çok çalışmak olacak, geriye kalan dokümantasyon,motivasyon, müzik bilgilerini sizlere ben sağlayacağım.


Java SE önceden öğrenmeniz kurstan fazlasıyla yararlanmanızı sağlamaktadır. Java Web teknolojilerinde Servlet JSP JSF Spring diye devam etti. Sizlere ilk başta JAVA SE hatırlatarak sonrasında Servlet hakkında bilgiler vererek sonrasında JSF kursumuza geöiyoruz. Kursum hiç bir zaman son hali bu değildir. Zamanım oldukça güncellemeler projeler zaman için eklenecektir. Sevgiler , Saygılar Hamit Mızrak 


JSF kurumsal özel şirketlerde hala kullanımı devam etmektedir. Şirketlerde sürekli istenen yapıları sizlerle paylaşmak istedim. Java Web teknolojilerinde Servlet JSP JSF Spring diye öğrenerek ilerlerseniz sizler için çok daha önemlidir. Sizlere tavsiyem bunlarda eksiğiniz varsa lütfen öncelikle bunları öğrenerek devam edin.


Özel kurslarda vermekteyim.


Reviews

Sıddık
February 14, 2022
Sıfırdan ileri seviye Mysql göreceğimi düşünüyordum şimdiye kadar olan kısmın bununla alakası nedir tam olarak anlayamadım. Şimdilik izlemeye devam edeceğim bakalım sonuç nasıl olacak.
KAAN
October 14, 2021
Hamit hocadan ilk kez ders aldım, gerçekten anlatım çok iyi hatta ilk kez bir eğitime 5 yıldız veriyorum .Bu eğitim biter bitmez hemen başka eğitimlerinize de bakıcam muhakkak.

Charts

Price

Sifirdan ileri Seviye Sql Mysql - Price chart

Rating

Sifirdan ileri Seviye Sql Mysql - Ratings chart

Enrollment distribution

Sifirdan ileri Seviye Sql Mysql - Distribution chart

Related Topics

3926466
udemy ID
3/20/2021
course created date
3/29/2021
course indexed date
Bot
course submited by