Udemy

Platform

Türkçe

Language

Career Development

Category

Satış

Müşterilerinizin karnıyarığı olun

4.83 (16 reviews)

Students

1 hour

Content

May 2021

Last Update
Regular Price


What you will learn

Kimler satış yapabilir? Satış yetkinliğini geliştirmek iyi bir fikir midir?

Satış yapabilmek için neleri iyi bilmek gerekir?

Satış görüşmesine nasıl gideceğim? Kime gideceğim? Nasıl bulacağım?

Satış görüşmesinde konuya nasıl gireceğim?

Ürünü/Hizmeti nasıl anlatacağım?

Ne zaman satacağım? Almasını müşteriden ne zaman isteyeceğim?

İtiraz ederse ne yapacağım?

Sattıktan sonra ne yapmalıyım?

Müşterilerimin beni başkalarına önermelerini nasıl sağlayacağım?


Description

Satış kariyerine mi başlıyorsunuz? Ya da uzmanlığınız ne olursa olsun satış teknikleri bilmenin önemini mi fark ettiniz? Tatlı tatlı sohbet ederken karşınızdakinin sizin istediklerinizi kabul etmesi fikri mi size cazip geldi?

Hoş geldiniz,

Eğitim Türkiye'de denenmiş, başarılı olmuş, bir satış ya da ikna görüşmesinin en başından en sonuna kadar izlenecek yol hakkında.

Sadece en önemli noktalar ele alınarak eğlenceli öğrenme (edutainment) prensipleriyle ve çok kolay uygulanır bilgilerle işlenen, kısa, akıcı, sohbet tadında videolar üretildi.

Öğrenecekleriniz

· Kimler satış yapabilir? Satış yetkinliğini geliştirmek iyi bir fikir midir?

· Satış yapabilmek için neleri iyi bilmek gerekir?

· Satış görüşmesine nasıl gideceğim? Kime gideceğim? Nasıl bulacağım?

· Satış görüşmesinde konuya nasıl gireceğim?

· Ürünü/Hizmeti nasıl anlatacağım?

· Ne zaman satacağım? Almasını müşteriden ne zaman isteyeceğim?

· İtiraz ederse ne yapacağım?

· Sattıktan sonra ne yapmalıyım?

· Müşterilerimin beni başkalarına önermelerini nasıl sağlayacağım?

Bu kurs kimler için uygun:

· Konuşabilen herkes satış yapabilir, satış başarı oranını artırabilir, karşılıklı iletişimde kendi istediği konusunda karşısındakini ikna edebilir.

Bu eğitimde öğrendiklerinizle sadece iş hayatınızda değil, evde eşinizle, çocuklarınızla, anneniz, babanız, kardeşleriniz, arkadaş ve akrabalarınızla, komşularınızla, hatta sizin hizmet aldığınız herkesle iletişimde avantajlı hale geleceksiniz.

Eğitim boyunca ve eğitimin ardından da sizlerle iletişimde kalmak ve tecrübelerinizi birlikte değerlendirmek, sizin alanınızdaki özel müşteri itirazlarını karşılamak için yollar bulmak, satış tekniklerini sizin satışlarınız için sizinle birlikte uyarlamaya heyecan duyuyorum. Merakla bekliyorum.

Hadi başlayalım.
Screenshots

Satış
Satış
Satış
Satış

Content

Giriş

Giriş

Aşinalık

Kime Gideceğim? Satacak Kişiyi Nasıl Bulacağım?

Satış Öncesi

Görünüm

Bekleme Ortamı

Beden Dili

İkram

İnsan Tutmak

Görüşme Süreci

Büyük Tehlike

Ön Görüşme

Satış Görüşmesi

Satış Sinyali

İtirazlar

Satış Teknikleri I

Satış Teknikleri II

Rakipler

Üslup


Reviews

B
Berkcan4 September 2021

Satış süreçlerine yeni başlayan biri olarak bana maksimum fayda sağlayabilecek bir eğitim videosu. Burak hocama çok teşekkür ederim.

O
Osman16 August 2021

Öncelikle Satışa yeni başlamış ya da 1- 2 yıllık tecrübesi olan ve satışın içinde olup yeni şeyler öğrenmek isteyen herkesin faydalanabileceği bir eğitim.

B
Berke4 July 2021

Satis konusunda sifir bilgisi olan bir ogrenci olmama ragmen Burak Bey'in derslerinden sonra gercekten daha once yeni oldugum bu konuya kendimi cok daha fazla asina ve konuyla alakali daha bilgili biri haline geldigimi hissetim. Gelecekteki kariyerimde de Burak Bey'in satis sanati hakkinda ogrettiklerini her alanda kullanabilecegimi ve uygulayabilecegimi hissetim. Satis yapma konusunda kendini gelistirmek isteyenlere yuksek bir sekilde Burak Bey'in kursunu oneriyorum.

H
Hikmet2 July 2021

Son derece açık ve net harika bir eğitimdi, bir emlakci olarak kesinlikle bana cok faydali oldu , motivasyonumu tekrar arttirdi, verilen bilgileri kesinlikle kullanacağım, satıs stratejilerimi geliştirmemde yardimci olacak ,çok teşekkürler.

A
Alican14 June 2021

Akıcı bir egitim programı olmuş.emeginize saglık.sohbet ortamı içerisinde akılda kalıcı örneklerle uygulanabilir bilgilerin paylaşıldıgı bir video serisi.

B
Burçe7 June 2021

Satışı zihninizde bir bütün olarak oluşturuyor; öncesi, anı ve sonrasındaki her adımınıza dair önemli ipuçları veriyor. Anlatım dinamik. Örnekler çok iyi. Çok teşekkür ediyorum.

O
Olgu2 June 2021

Genele hitap ederek başlayan fakat ilerledikçe daha teknik konulardan da bahsederek satış konusunda uzman kişilere dahi katkı sağlayacağını düşündüğüm bir kurstu. Burak Bey'in hayatın içinden verdiği örnekler ve pratikler beni çokça kez eğitimi durdurup düşünmeye zorladı. Uzun senelerin kıymetli tecrübelerini bu kısa fakat insana yeni bir bakış açısı kazandırarak bir kapıyı aralayan bu eğitim ile bizlerle paylaştığı için Burak Bey'e teşekkür ederim.

G
Göker30 May 2021

Burak Beye çok teşekkür ederim. İçerik ve anlatım olarak çok başarılı buldum. Umarım uygulamada da başarılı olabilirim.

N
Nihan26 May 2021

Kursun başında satışın yanında, özgüven konusunda da gelişim gösterebileceğimizden bahsedilmişti. Verilen örnekler, bilginin sohbet havasında verilip uygulamaya yönelik olması ve bu sohbetin doğada olması beni çok mutlu etti. Keyifle dinliyorum.


3512022

Udemy ID

9/19/2020

Course created date

5/24/2021

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by