Udemy

Platform

Türkçe

Language

Programming Languages

Category

Python'la Hacker Araçları Yazma

Python Diliyle Kendi Hacking Araçlarınızı Yazabileceksiniz.

4.20 (212 reviews)

Students

3.5 hours

Content

Jan 2018

Last Update
Regular Price


What you will learn

Pratik programlama sayesinde herkes kendi hacking araçlarını yazabilecek.

Detaylı bilgi için tanıtım videosunu seyredin.


Description

Gelen İstekler Doğrultusunda Hazırlanmış Olan Bu Kurs Sayesinde Hiç Bir Programlama Bilgisi Olmayan Arkadaşların Siber Güvenlik Alanında Program Yazmaları Sağlanacaktır. Temel Düzeyde Programlama Bilgisi İçeren Bu Kurs Sayesinde Sizlerde Program Yazabileceksiniz. Tanıtım Videosu Seyrederek Nasıl Bir Program Yazabileceğinizi Görebilirsiniz. Tanıtım Videosunda Örnek 3 Program Gösterilmiştir. Daha Fazlası İçin Bu Kursu Satın Almanız Yeterli. Var Olan 15 Eğitim Videosu Sayesinde Yüzlerce Program Yazabileceksiniz. Alacak Arkadaşlara Şimdiden Başarılar Dilerim.

Ben “Ahmet Birkan – Siber Güvenlik Uzmanı” hakkımda daha detaylı bilgilere ulaşmak için beni “GOOGLE”de arayın. 2014 yılından beri siber güvenlik alanında ücretsiz ve profesyonel siber güvenlik eğitimleri hazırlıyorum. Hazırladığım eğitimler sayesinde binlerce kişinin hayatına yeniden yön vermesine katkı sağladım. ve halen devam etmekteyim.

Eğitimlerimi almış olan arkadaşlar;

 • kendi eğitimlerini hazırlayarak kazanç elde etmeye,

 • siber güvenlikle alakalı şirketlerde çalışmaya,

 • bireysel olarak şirketlerin güvenlik açıklarını bularak kazanç elde etmeye başladılar

Eğitimleri hazırlarken dikkat ettiğim önemli hususlar;

 • konuyu en anlaşılır hale getirerek anlatmak,

 • eğitimleri belli aralıklarda güncelleyerek zamanı yakalamak,

Eğitimlerimi almış olan arkadaşlara tavsiyeler;

 • eğitimleri sıralı ve anlayarak izleyin,

 • izlediğiniz konuyu, bir başkasına anlatacak şekilde notlar alın veya yazın

 • uygulama esnasında hatalarla karşılaşırsanız, çözmek için 1 saatten fazla uğraşmayın, ilgili konuyu daha sonra tekrar denemek üzere ‘askıya alın’

 • bir konuyu eğitimde kullanılan örneğin dışında, başka örnekler kullanarak da uygulayın

 • bir konuyu farklı kaynaklardan da araştırın

 • motivasyonunuz düştüğünde siber güvenlikle alakalı dizi, film, belgesel veya video seyredin


Screenshots

Python'la Hacker Araçları Yazma
Python'la Hacker Araçları Yazma
Python'la Hacker Araçları Yazma
Python'la Hacker Araçları Yazma

Content

Pythonla Hacker Aracı Yazma

Tanıtım Videosu

Güncel Kali Linux Kurulumu - 2017.3

Kali Linux'u ANA Makine Olarak Kurmak - 2017.3

Port Tarama

VPN Kontrol

Sunucu Zaafiyet Analizi

Exploit Arama

Güvenlik Duvarı Tespiti

MAC Adres Değiştirme

Port Kaba Kuvvet

Rootkit Taraması

Trojan Oluşturma

Trojan Dinlemeye Alma

Veri Tabanı Ele Geçirme

Wordlist Oluşturma

Zaafiyet Analizi

Wordpress Tarama

Derleme Programı


Reviews

F
Furkan24 August 2020

Hack tools yapmayı da gösterseydiniz iyi olurdu fakat internetten de araştırılabilir.Gayet güzel olmuş hocam.Ellerinize sağlık.

C
Can21 May 2020

Kursun içeriği başlıkla tamamen alakasız.Yaptığı tek şey var olan toolları os.system ile çalıştırmak.

S
Samet18 March 2020

Uzun süredir takip ediyordum almak şimdi nasip oldu kalitesi ve eğitimin anlaşılabilirliği çok iyi diğer arkadaşlara başarılar dilerim

T
Tugay17 December 2019

Bu kursun tek amacı insanları kandırıp paralarını almak.Kurs boyunca başka insanlar tarafından yazılmış olan toolları os.system() ile çalıştırmaktan başka birşey yapılmıyor.Bu kurs bu isimle utanılmadan nasıl yayınlanmış ve 5 puan verenler gerçekten neye dayanarak 5 puan vermiş anlamak zor.

B
Bahadır20 November 2018

Kurs tam bir rezalet. Kanıp almayın. Linux konsol üzerinden çağrımı anlatıyor. Başka hiçbir şey yok. Gerçekten tool mantığını kavratacak programlar yazmasını bekliyordum. Boşa para harcamayın.

A
Ahmet29 October 2018

Kursta hiçbir hack aracı yazmak gösterilmiyor aksine sadece onları kullanmak gösteriliyor. Eğitim içeriği çöp. Verdiğim paraya kesinlikle değmedi

U
Ulaş23 June 2018

İyi ki daha önceden pythona merak salıp öğrenmişim bir de bunun üstüne Birkan abiminden bir şeyler öğrenmek çok iyi oldu.

T
Tarık14 June 2018

İsmi ile alakası olmayan bir eğitim. Hali hazırda olan eğitimleri sadece python içinde yer alan os modülü ve bu modüle ait system argümanını kullanan bir eğitim. Sade ve sadece bunu yapıyor yani bash üzerinde komut yazdırıyor. Python ile yazılan kod mantığı ise aşırı giriş seviyesi yani bu bilgileri nette bulmak 10 dakika anlamanız 5 dakika sürer. Kesinlikle tavsiye etmiyorum bu kadar içi boş bir eğitimin udemy üzerinde yer alması üzücü. İsim yanıltıcı, içerik ise hep aynı (istisnasız).

M
Mustafa12 May 2018

Kurs gayet başarılı olmuş. Daha önceden ön bilgim de var ve kursla beraber bilgilerimi daha da ilerlettim. Eğitmen gayet açık ve anlaşılır bir şekilde kursu hazırlamış.

M
Murat22 April 2018

18 Videonun 17si birbirinin aynısı . Seviye hiç artmıyor ne yazık ki. Daha fazla kütüphanelerle etkileşili daha farklı varyasyonların olduğu bir kurs hayal etmiştim ancak hayal kırıklığı oldu . Bir şeyler elbetteki kattı ancak ne yazık ki beklentimin inanılmaz altındaydı .

F
Fatih17 April 2018

Ahmet Birkan hocamız var olan hacker araçlarını (nmap gibi) Python dilini kullanarak Kali işletim sisteminden nasıl çağrılır onu anlatmış. Python'la Hacker Araçları Yazma veye Geliştirme yapılmıyor. Tanıtım videosunu dikkatli izleyerek eğitim sizin için artı sağlıyor mu tekrar değerlendirin.

R
Recep16 March 2018

Deneyimli ve yetenekli bir anlatım sağladığından dolayı size çok teşekkür ederim. Eğitimlerinizın devamını bekliyoruz hocam elinize sağlık

R
R4c19 February 2018

Kesinlikle Çok Faydalı python öğrenirken araçların temelide oturuyor. Kesinlikle bu tarz kurslar devam etmeli.

E
Erdem1 February 2018

BİRKAN ABİ GERÇEKTEN BU İŞTE USTA BİRİ ÇÜNKÜ ANLATIMI SADE VE ÖĞRETİCİ BU YÜZDEN YAPTIĞI ÇALIŞMALARI SÜREKLİ TAKİP EDİYORUM.BAŞARILARININ DEVAMINI BEKLİYORUZ ONUN SAYESİNDE ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK.

u
umut1 February 2018

Birkan hocamızı pcdunyasi'ndan tanıyorum forumunu zevkle takip ediyorum gerçekten çok güzel şeyler katıyor siber güvenlik alanıyla ilgilenen genç olsun ufak kardeşlerimiz olsun herkesin önünü açmak için çaba sarf ediyor herkesi bilgilendirmek için elinden geleni yapıyor ve bunun için ise harika bir kurs daha çıkarmış siber güvenlik alanı için muazzam bir dil olan python ile hazır tool ve programları kullanmaktan ise bizlere bunların nasıl yazılacağını anlattığı bir kurs çıkarmış hep hazıra konmamak gerekli diye düşünüyorum hazır programlar ile belirli bir seviye geçilemez bunun temelini hocamızdan alarak üstüne bende bilgimi ve tecrübemi katarak çok daha güzel programlar toollar çıkartabileceğimi düşünüyorum bu kurs için birkan hocama çok teşekkür ederim bu ve bunun gibi başka kurslarda beklemekteyim


1530716

Udemy ID

1/29/2018

Course created date

7/11/2019

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by