Udemy

Platform

Türkçe

Language

Teacher Training

Category

Yeni Nesil Öğretmen Araçları Web 2.0

Öğretmenler İçin Web 2.0 Araçları Kullanımı. Ne olursan ol yine gel!

4.35 (161 reviews)

Students

4.5 hours

Content

Dec 2020

Last Update
Regular Price

PLURALSIGHT
PluralSight
Entire course library + Leaning Path
10-day free trial

What you will learn

Ders içeriği oluşturabilecekler

Daha hızlı ve profesyonel içerikler oluşturabilecekler

Zenginleştirilmiş etkinlikler oluşturabilecekler

Etkinliklerini daha zengin içeriklerle destekleyebilecekler


Description

Sevgili öğrenen bu kursa denk gelip bu sayfayı açtıysan eğer ikimizde aynı tutkuyu paylaşıyoruz demektir. Bugüne kadar 10.100 öğretmene ders verdim. Hoş geldin:)

Bu kurs teknolojinin eğitim kültüründe hiç görülmemiş bir zenginliğe sebep olacağına inanan bir öğretmen tarafından hazırlandı. İçerikler zenginleştikçe öğrenmek daha kalıcı ve keyifli bir hal alacaktır. Her derste işte bu zenginliği sınıfına, hayatına taşıman için sana yardım edecek araçların tariflerini bulacaksın.   Mümkün olduğu kadar ne işe yaradıklarıyla birlikte nasıl kullanıldıklarını da anlatmayı denedim. İhtiyacın olan araçları buradan bulup denedikten sonra hayatına katmış olacaksın.

İçerik üretmeye odaklı, yaygın, ekonomik, sürdürülebilir araçları seçmeyi denedim. Sürekli olarak yeni araçları ve güncel değişimleri de paylaşıyorum.

Sadece web araçlarını değil bunların sınıfta nasıl ve ne amaçla kullanılacağını, birbirini nasıl tamamlayacağını anlatıyorum. Tüm araçları hem senkron, hem asenkron boyutta ele alıyorum.

Tasarım araçları, tasarım kuralları, teknik çözümler, iletişim yolları, etkileşim kavramı ve oyunlaştırma yine dersin içerisine entegre edilmiş durumda.

Sizden gelen dönütlerle ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni dersler ekliyorum.

İyi ki geldin.


Screenshots

Yeni Nesil Öğretmen Araçları Web 2.0
Yeni Nesil Öğretmen Araçları Web 2.0
Yeni Nesil Öğretmen Araçları Web 2.0
Yeni Nesil Öğretmen Araçları Web 2.0

Content

Giriş

WEB 2.0 NEDİR?

21 UYGULAMA

GÖRSEL İŞLEME

YAPAY ZEKA!

HAYATI PLANLA

TASARLA

DİL ÖĞREN

BAŞKA BİR YOUTUBE

BÜYÜK DOSYALAR

DİNLE

SENARYO HAZIR MI?

MP3

KÜTÜPHANE

TEHLİKELİ BİR YAZIM UYGULAMASI

EKRAN AKTARIMI

PNG,REMOVEBG

UNSPLASH


Reviews

A
Ayşenur20 December 2020

çok güzel bir kurs iyi iki almışım yeni bir öğretmen youtuber olma yolundayken karşıma iyi ki çıktın hocam :)

K
Kübra2 September 2020

Alanım gereği cok faydalı bir eğitim oldu.Mesleğim fen bilgisi öğretmenliği. Derslerde kullanabileceğim her şey var.

D
Damla12 June 2020

harika ilerleyen ve fazlasıyla öğretici olan bu videolar Kubilay hocamdan izlemek, dinlemek ayrıca güzel. Bir ses pozitif ve enerji dolu olabilir mi?demeyin videoları açın ve o pozitifliği yakalayın:)

H
Hi̇lal23 March 2020

öğrenmek istediğim bilgileri parça parça ve çok plansız yürüttüğüm için net sonuçlar alamamıştım,şu anda kafamdaki şeyler puzzle parçaları gibi birleşiyor hissediyorum, umarım böyle devam eder

Y
Yılmaz14 November 2018

Yeni başlayanlar için gayet iyi bir eğitim. Anlatım da gayet iyi. Dijital içerik hazırlama ile ilgili rehber niteliğinde dersler eklenirse çok daha iyi olur.

V
Volkan30 August 2018

Kubilay bey,muhtesem bir sunum ve bilgi aktarımı. Bugüne kadar katildigim en etkili kurs oldu. Çok teşekkür ederim. Devamını cok merak ediyorum. Selam ve saygı

B
Birsen14 June 2018

Web 2.0 araclarini ders ve proje etkinliklerimde zevkle kullaniyorum. Aslinda kursta sunulan araclala aşinayım ya da faal olarak kullandiklarim var ama, yine de burada web 2.0 araçlarini calışmak, bunlarla neler yapabilecegimi dusunmek beni heyecanlandiriyor.Genel olarak verimli bir kurstu. Hocamiza tesekkür ederim.

S
Sabire7 June 2018

Kurs sırasında öğrendiğim toolların çoğunu PC dersimde görmüştüm. Burada tekrar etmek ve 1-2 yeni tool öğrenmek gerçekten güzel. Anlatımlar sade ve yeterli. Belki daha fazla tool eklenebilir.

M
Mikail4 June 2018

Kıs ve net bir biçimde egitim için yararlı birçok güzel programı hızlıca anlatmış . Emeğiniz için teşekkürler.

D
Demiyojen31 May 2018

Emeğinize sağlık. Bir eleştirim şu olabilir, tanıtımını yaptığınız sitelerin çoğu "pricing" yani full kullanımı için para isteyen kısıtlı kullanıma sahip demo siteler. Site tanıtımı yapmanız güzel ama en azından tamamen free olan siteleri bir kategoride, kısıtlı kullanım ve üyelik gerektirenleri ayrı bir kategoride toplayıp verirseniz daha faydalı olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar.

M
M.Bilal19 May 2018

güzel programları derleyip toparlamış yıllar önce kullandığım ve unuttuğum programları hatırlattı hiç bilmeyenler için gayet başarılı pratik siteler var. emeğine sağlık

M
MUHAMMED13 May 2018

HOCAM ARADIGIM KURS TAM OLARAK BUYDU. BIR DE UCRETSIZ OLMASI DA CABASI :) UMARIM ICERIGI ZENGINLESTIRIR DAHA COK PROGRAM VE UYGULAMA KULLANIMI TANITIMI YAPARSINIZ. OZELLIKLE OGRENCILERE DERS ANLATMA KOLAY SABLON VE SEKIL OLUSTURMA GIBI. EGITIMIZ GERCEKTEN HARIKA. KOLAY KOLAY BEGENMEM AMA COK YARARLI UYGULAMA TAVSIYELERINIZ VAR. BASARILARINIZIN DEVAMINI DILIYORUM. UMARIM HEDEF KITLENIZ FARKINIZA VARIR :)

S
Savaş25 March 2018

Son derece doğal ve duru bir anlatım... Paylaşımlarınızın devamın dilerim. Savaş YUVA Medya Planlama Uzmanı


Coupons

DateDiscountStatus
5/26/202150% OFFExpired

1565058

Udemy ID

2/21/2018

Course created date

11/24/2019

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by

Twitter
Telegram