Udemy

Platform

Türkçe

Language

Management

Category

ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartı Eğitimi

İşletmelerinizde bu standartı kurma ve bu standartı öğrenmek için bu eğitimi kaçırmayın...

4.49 (506 reviews)

ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartı Eğitimi

Students

4.5 hours

Content

Sep 2020

Last Update
Regular Price

Topics

SKILLSHARE
SkillShare
Unlimited access to 30 000 Premium SkillShare courses
30-DAY FREE TRIAL

What you will learn

Kalite ve Kalite Güvence Nedir Bu Kavramları Öğreniyoruz

ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartının Genel Yaklaşımı Hakkında Bilgi Sahibi Olacağız

ISO 9001 : 2015 Standartının Tüm Maddelerini Anlayıp Gerekli Şekilde Yorumlayacağız

Örnek Ek Çalışma Dökümanları İle Dökümantasyon Yapısı Hakkında Gerekli Bilgileri Edineceğiz


Description

ISO 9001 : 2015 kalite yönetim sistemi, kuruluşlarımızda global ölçekte ve etkili bir kalite anlayışının olduğunu ifade eden bir standarttır. Bu standarttın içerisinde istenen şartları yerine getiren ve bunları sürekli olarak iyileştiren işletmeler bu standarttı uyguladıklarını çeşitli denetimler ile kanıtlayarak bu standarttın belgesine sahip olurlar. Böylece sağladığımız ürün ve/veya hizmeti müşterilerimize bekledikleri seviyede ve süreklilik arz eden bir kalitede sunabiliriz.

Kuruluş büyüklüğünden, ürettiği ürün veya hizmet türünden bağımsız, kamu/özel fark etmeksizin bu standart hastaneler, marketler, endüstri kuruluşları gibi çok geniş bir yelpazede uygulanmaktadır. Çok yaygın olarak uygulanan global ölçekteki bu kalite yönetim sistemi standartına hakim olmak sizlere oldukça değer katan bir ayrıcalık olacaktır.


Content

Giriş

Giriş

Kalite Nedir ?

ISO 9001 : 2015 Standartına Giriş

Kuruluşun Kapsamı

Liderlik

Planlama

Destek

Operasyon

Performans Değerlendirme

İyileştirme


Reviews

S
Salih26 June 2021

Kalite hakkında çok aydınlatıcı ve ileride kalite kontrol birimlerinde çalışmak isteyen herkes için çok verimli bir eğitim.

U
Udemier31 May 2021

Tek kelimeyle harika bir kurstu. Hocamızın anlatımı çok anlaşılır, açıklayıcı ve akıcı bir nitelikte. ISO 9001 KYS hakkında yetkinlik kazanmak isteyen herkesin bu kursu edinmesini ve dikkatle, not alarak dinlemesini şiddetle tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

S
Serpil20 April 2021

Kurs benim için oldukça aydınlatıcı oldu. bu eğitimimle birlikte meslek hayatımda ilerleme kaydedebilmeyi umuyorum.

H
Hasibe1 February 2021

Gayet güzel akıcı bir anlatımı var, konu hakkında fikir sahibi olmaya yardımcı. Ancak ilk konularda daha fazla örneklendirme yapılarak anlatım güçlendirilebilir.

E
Erdem24 January 2021

Tek bir sektöre ait kavram ve terimler uzun bir metnin anlatımı içerisinde havada kalıyor. Daha yalın olmalı anlatım, örnekler daha anlaşılır olmalı ve örneklemeler daha sık olmalı. Faydalı bir eğitimdi. Teşekkürler.

F
Ferhat16 January 2021

Engineering Academy’den süper bir eğitim daha. Eğitim genel olarak çok iyi hazırlanmış ve iso 9001:2015 hakkında başlangıç olarak çok yeterlidir. Teorik bilgiler, maddeleri desteklemek için paylaşılan dokümanlar çok yararlı olmuş. Bu dökümanların doldurulmuş, gerçek bir firmaya ait bir veriler gibi oluşturulmuş olması çok iyi olurdu ya da sıfırdan son aşamasına kadar bir kalite kontrol problemi paylaşılmış olması çok güzel olurdu. Teşekkürler Engineering Academy ??

G
Gizem9 January 2021

Çok fazla detay içeren bir eğitim olmuş aslında konular gayet kısa ve anlaşılır olarak anlatılabilir faydalı bilgiler teşekkürler

Ö
Özcan7 January 2021

Dokümanlarda destekleyici içerikler olmayışı kötü. Sadece başlık düzeyinde bilgilendirme var. Örnek olacak içerik eklense daha iyi olacak.

E
Emre2 January 2021

ISO 9001 uyum için gerekli bilgilendirmeler genel itibariyle yalın bir dille anlatılmış. Teşekkür ediyorum.

G
Gözde1 December 2020

Kalite Yöneticisi olarak 2015 versiyonunda eksiklerimi tamamlamak adına bu kursu aldım ve çok verimli buldum anlatım gayet anlaşılır ve akıcıydı.. kesinlikle tavsiye ediyorum.

A
Adem21 October 2020

Eğitim gerçekten başarılıydı. Fakat, örnek kısımlarını biraz daha artırılırsa daha da güzel olacağı düşüncesindeyim. Teşekkürler

T
Tuncay7 October 2020

Sizden aldığım 3.kurs gerçekten güzel eğitimler düzenliyorsunuz. Teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

S
Sercan29 June 2020

Kendimi geliştirmemde yardımcı oldukları için işyerinde daha çok kolay kalite sistemini yöneltmek için ve müşteriye güven vermek için bana yardımcı oldukları için verdim bu puanı

B
Berna29 May 2020

Tam öğrenmek istediğim zamana denk gelmesi ile bilgileri güncellemek/öğrenmek için çok iyi bir fırsat.

B
Büşra30 January 2020

Eğitimi bitirdim gayet başarılı bir eğitimdi. İyi ki almışım bu eğitimi diyorum. Anlaşılır bir anlatım olmuş ses kalitesi vs gayet güzel. Emeği geçenlere teşekkür ederim.


2627738

Udemy ID

10/27/2019

Course created date

11/30/2019

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by