İç Denetimin Temelleri

Sertifikalı İç Denetçi (CIA) 1. Bölüm Sınavı Soru Bankası

4.56 (8 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Compliance
category
İç Denetimin Temelleri
30
students
100 questions
content
Jul 2024
last update
$19.99
regular price

What you will learn

Sertifikalı İç Denetçi 1. Bölümü sınavında %15 ağırlığı olan "İç Denetimin Temelleri" konusunda 100 adet örnek soru çözebileceksiniz.

Bu soru setini bitirdiğinizde Ana Prensipler, Etik Kurallar, İç Denetim Yönetmeliği vb. temel konulara hakim olabileceksiniz

Orijinal sınav soru formatına benzer sorularla sınav stresini aşabileceksiniz.

İç denetim biriminin ve iç denetçinin organizasyondaki olması gereken konumunu öğreneceksiniz.

Why take this course?

🚀 Sertifikalı İç Denetçi (CIA) 1. Bölüm Sınavı Soru Bankası 🚀

Beyza kullanıcıları! 📚 İç Denetimin Temelleri konusuna sevindikleriniz için pekişmiş bir eğitimye hoş geldınız! CIA sertifikası, dünya çapında tanınan ve sevilen en değerli iç denetçi sertifikalarından biri olan yolculukunuz başlatacak 🌟

🎉 Neden CIA? 🎉

 • Gelir: CIA sertifikasına sahip denetçilerin daha fazla kazançını unutmacın! Anketlerle kanıtlarak bu sertifikayla yüksek gelirler elde ediliyor.
 • Kamu İç Denetçisi: Devlet memurları için dev bir adımdır, bu sertifikayı yaparak kamu iç denetçisi olma işlemlerine hizmet edebilirsiniz.
 • Siyasi İş Dünyası: CIA sertifikası, iş dünyası ve kariyer cizgi arasında güçlü bir pozisyon sağlar. Ayrıca, siyasi karmaşıklıklarda değerli bir rol oynamaz.

🔍 Sınav Önemli Girişleri 🔍

 • İlk Sınav: 6 ana bölümden oluşur ve %15 oranınyla ilk bölümün "İç Denetimin Temelleri" konusuna odaklanır.
 • Yaşatan Önem (YO): 3 farklı sınavda geçmeniz gerekmektedir ve her bir bölümde %18, %7, %35, %10 oranlarıyla değerlendirilir.
 • Hedef Puan: En düşük 600 puanla başlayarak en yüksek 750 puana ulandırabilir sinif sınavına hazırlayın! Her bir soru %80 oranında doğru cevap vermeniz gerekmektedir.

📈 Eğitim Programı 📈

 • 25'er Soruluk: Bu kursta sunulan soru setinde ilk sırada yer alan, "İç Denetimin Temelleri" konusuna ilişkin 25 adet deneme sınavı bulunur.
 • Soru Yükü: 18-19 adet soru "İç Denetimin Temelleri" bölümünde ölçülerek, bu sayede konu hakkında pekişmiş bilgi edinmeye ve pratik yürütmeye hazırlanmayı daha esnek bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Yaşamızı Değiştirecektir: Sertifikalarınıza katkısağlamayı, mesleki yeteneğini yükseltmayı ve kariyerinizi ileriye atmayı sözde edecektir!

🚀 Hemen Başla! 🚀 İç Denetimin Temelleri konusuna giriş yapmaya, deneme sınavlarına uygulamaya ve bu karmaşık dünyayı pekiştirmek için bu eğitimde yerinizi almayı unutmayın! CIA sınavında başarı mlasyasınız gerçekleştirecektir 🏆

🚀 Soru Bankasıyla Hazırlanın! 🚀

 • Temel Konular: İç denetimin nelerden oluşur? Anonarsal sorumluluk, hüküm mülkiyetleri, yönetişim kontrolleri ve gereksizlik değerlendirmeleri gibi konulara sevindikleriniz için hazır olun!
 • Pratik Denemeler: Soru setinde bulunan deneme sınavlarıyla ölçülebilir ve eğitimdeki zorlukları anlamak için kullanın.
 • Özenli Değerlendirme: Her sorunuzda dikkatli olun ve sınav süreçinde %80 oranında doğru cevapler vererek, yeterince yüksek bir not almeniz için hazırlanın!

🎉 İşte Sizi Çekiyen Bazı Zeyt: 🎉

 • CIA sertifikası aralarında en popüler ve en kabul edilen denetim sertifikalarından biri olarak görürsünüz.
 • Dünya çapında tanınan ve sevilen profesyonel standartlara ulaşırsınız.
 • Mesleki yeteneğinizi ve karmaşık dünyayı kişisel bir yaklaşıyla anlayarak, çeşitli endüstriyelerde kabul edilerecektir.

🎉 Bugün Başla! 🎉 Soru bankasına giriş yaparak ve deneme sınavlarını doldurduktan sonra, sertifika almanız ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak olan bir yol açar. Bugün başlayarak eğitimden geçmeye ve aradığınız sonuçları elde etmeye hazır olun!

Saygılarımla, [Eğitim Platformu Adı] Eğitim Takımı

Screenshots

İç Denetimin Temelleri - Screenshot_01İç Denetimin Temelleri - Screenshot_02İç Denetimin Temelleri - Screenshot_03İç Denetimin Temelleri - Screenshot_04

Charts

Price

İç Denetimin Temelleri - Price chart

Rating

İç Denetimin Temelleri - Ratings chart

Enrollment distribution

İç Denetimin Temelleri - Distribution chart

Related Topics

4979054
udemy ID
15/11/2022
course created date
26/11/2022
course indexed date
Bot
course submited by