Udemy

Platform

Türkçe

Language

Personal Transformation

Category

Hipnoz İle Kilo Kontrolü (Kilo Verme)

Hipnoz indikasyonu metni oluşturarak Hipnoz kilo kontrolünün uygulama adımlarını öğrenme ve kilonun bilinçaltı nedeni

4.55 (11 reviews)

Students

2 hours

Content

Apr 2021

Last Update
Regular Price

SKILLSHARE
SkillShare
Unlimited access to 30 000 Premium SkillShare courses
30-DAY FREE TRIAL

What you will learn

Hipnoz ile kilo verdirme metni hazırlama

Hipnoz kilo kontrolü indikasyonu nasıl hazırlanır

Hipnoz kilo kontrolü uygulama adımları nelerdir

Bilinçaltı uyumu ile kilonun asıl sebebini tespit etme

Asıl sebep üzerinden kilo kontrol indikasyonu uygulama


Description

Unutmamak gerekir ki kilo probleminin üstesinden gelebilecek bir sihirli hap, içecek ya da zahmetsiz bir sihirli formül icat edilmemiştir. Çünkü bu bir çok açıdan karmaşık bir konudur; meselenin kaynağı her zaman sadece yemek programı veya egzersiz programı meselesi değildir.

Zihinsel ve bilinçaltı kayıtlarımızda gerekli değişim gerçekleştirilmediği sürece kilo verme süreci zorlaşmakta ve en önemlisi de verilen kilolar bir süre sonra tekrar geri alınmaktadır. Çünkü değişime yardımcı olan temel unsurlar sadece “kişiye özel bir diyet ve egzersiz programı” gibi görünse de aynı zamanda bilinçaltımızda yemek ile ilişkilendirilmiş olan bazı duygularımız, bazı gıdalarla olan bilinçaltı ilişkilendirmelerimiz, stres seviyemiz, geçmiş ve mevcut ilişkilerimiz, özsaygı, özgüven, öğrenilmiş inançlarımız, korkularımız, alışkanlıklarımız, konfor alanımızda kalma içgüdümüz ve çok daha fazlası aslında kilo probleminin üstesinden gelebilmemiz için değişim yaratmamız gereken bilinçaltı unsurlardandır.

Fazla kilolarımızdan etkin bir şekilde kurtulmak için bilinçaltımızdaki yaşam senaryomuzu değiştirmemiz şarttır. Hipnozla Kilo Verme Programı ile bu süreci hızlandırmanız mümkündür.

Kilo kontrolü sadece diyetten ibaret değildir; aynı zamanda hayatınızı hedef kilonuza ulaşacak bir tarza oturtmak ve o kiloda kalacak şekilde bir yaşam tarzı edinmekle de alakalıdır. Kişinin fazlaca kilolu olmasına sebep olan, derinlerde bir yerlerde yatan duygusal sebeplerin de Hipnoz yardımıyla ele alınması en az diyet ve egzersiz kadar önemlidir.

Hem zihinsel hem de bedensel olarak kendinizi daima iyi hissedeceğiniz sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam tarzı edindiğinizde doğal yaşam akışınız zaten ideal kilonuzda kalmanızı sağlayacaktır. Hipnotik Kilo Verme Programı ile bu yaşam senaryonuzu yeniden yazmanız mümkün.

Kilo almanıza, aşırı ve/veya sağlıksız yemek alışkanlıklarına sahip olmanıza sebep olan tüm bilinçaltı unsurlar hipnoz seanslarında teker teker ele alınıp revize edilerek kişiye yeni alışkanlıklar, yeni içgüdüler ve hedefe yönelik bilinçaltı motivler kazandırıldığında kilo vermek hem zevkli, hem kolay, hem de doğal olmaktadır. Fazla kilolardan sağlıklı bir yol izleyerek kurtulmak çoğu insan için pek de kısa vadeli bir süreç olmasa da bu süreci aç kalarak, zorlanarak geçirmek zorunda da değilsiniz.


Screenshots

Hipnoz İle Kilo Kontrolü (Kilo Verme)
Hipnoz İle Kilo Kontrolü (Kilo Verme)
Hipnoz İle Kilo Kontrolü (Kilo Verme)
Hipnoz İle Kilo Kontrolü (Kilo Verme)

Content

Temel Bilgilere Giriş

Hipnozlo Kilo Kontrolü Giriş

Hipnoz Zayıflaması Kilo Kontrolü

Hipnoz Zayıflama ve Diyet

5

Zayıflama ile Hipnoz uygulaması -1

Zayıflama ile Hipnoz uygulaması-2

Kilonun Sebeplerinin Tespiti

Zayıflama için İndikasyon Yazımı

İndikasyon - 1

İndikasyon - 2

İndikasyon - 3

İndikasyon - 4

İndikasyon - 5

İndikasyon - 6

İndikasyon - 7

İndikasyon - 8

İndikasyon - 9


Reviews

S
Sevda9 July 2021

Hipnoz ile kilo kontrolü yapılabilecek bir kurs aslında nasıl yapıldığını anlatması daha çok hoşuma giti.. Bu yüzden kesinlikle yıldız.

H
Hatice6 May 2021

kilo ve hipnoz bağlamını çok beğendim çok ince bir detay var herkes anlamaz özellikle hipnozun temelini bilmeyenler fark edemeyecektir indikasyon yazılık biçimleri ve verilmesi Türkiye de daha önce birinin canlı canlı indikasyon yazabildiğini görmemiştim takdire şayan basmakalıptan çıkıp özgünlük yakalanmış dahası gerçekten olmaz


3909852

Udemy ID

3/12/2021

Course created date

3/30/2021

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by