Hayatla Kontrat Yap!

Faydalı, başarısı kanıtlanmış teknik ve uygulamalarla, HAYATINDA YENİ BOYUT AÇ. Senden istenileni değil, istediğini YAP!

4.97 (137 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Personal Transformation
category
instructor
1,299
students
3 hours
content
Jul 2022
last update
$29.99
regular price

What you will learn

Kendi en iyi versiyonlarını tanıyacak ve potansiyellerini nasıl doğru şekilde kullanacaklarını görecekler.

Sürdürebilir hedefler oluşturma, hedefe giden süreci inşa etmeyi uygulamalı olarak görecekler.

Stratejik planlamanın önemini, olası engel ve sabotajcıları nasıl bertaraf edeceklerini keşfedecekler.

Bakış açısı değiştirme için teknikleri akılda kalıcı örneklerle özümseyecekler.

Bugüne kadar duydukları veya bu eğitimde ilk kez gördükleri teorileri kendi hayatlarıyla özdeşleştirecekler.

Hayatla daima kendi başarı anlayışlarına uygun kontratlar yaparak, kazanacaklar.

Description

Çok ilgi gören ve yüksek değerlendirme puanlarına ulaşan eğitimlerimden sonra, yeni bir UDEMY eğitimi ile karşınızdayım. Bu eğitimde sürdürülebilir tekniklerle nasıl hayatla kontrat yapabileceğinizi size aktaracağım. İşe yarayan ve başarısı kanıtlanmış teknikler ve uygulamalarla hayatınızda yeni bir boyut açacaksınız.

Her koçluk görüşmesinin başarıya ulaşmasında önemli bir etken vardır. Görüşmenin sonunda nereye ulaşmak istediğinizin netleştirilmesi. Bu eğitimi oluştururken ana amacım da koçluk görüşmelerinde yaptığımız bu tekniği hayatınızda uygulamayı kolaylaştırmak. Bu eğitimde hayatla nasıl kontrat yapacağınızı uygulamalar ve tekniklerle göreceksiniz. Hayatınızda yeni bir boyut açarak sizden istenenleri değil, kendi istediklerinizi yaparak hayatınızda başarıya ulaşmanın sırrını öğreneceksiniz. Ayrıca “başarı”nın sizin için ne demek olduğunu yeniden tanımlayacaksınız. Eğitimi 5 günlük bir maraton halinde aldığınızda da öğrendiklerinizi sürdürülebilir hale getireceksiniz.

Sizler de bu eğitimde Hayatla Nasıl Kontrat yapacağınızı ve istediğiniz sonuçlara nasıl erişeceğinizi öğreneceksiniz.

Bu 5 günlük ve 14 derslik yolculuğumuz boyunca Hayat Misyon Bildirgesini oluşturacağız ve Kendinizin En İyi Versiyonu'nuzu nasıl keşfedeceğinizi, buna ulaşmak için neler yapabileceğinizi size anlatacağım. Pareto İlkesi, Eisenhower Matrisi ve İki Yol Teoremi de göreceğimiz konular arasında. %20’lik bir enerjiyle %80’lik sonuç almayı, önemli ve acil işler ayrımını birlikte göreceğiz. Çıkarım Merdiveni metaforuyla içinde bulunduğumuz duruma tepki verirken hangi adımlardan geçtiğimizi uygulamalı olarak işleyeceğiz. Hedefler ne kadar gerçekçi olursa olsun SMART olmadıkça ve bir plana bağlanmadıkça gerçekleşmesi zordur.  Bu yüzden benim çok önem verdiğim SMART Hedef ve Stratejik Planlama konusuna da detaylı olarak değineceğiz. Herkes SMART Hedefini ve buna ulaşmak için tüm süreç adımlarını içeren Stratejik Planı kendisi yapabilecek. Bu planı yaparken tarih, kaynaklar, olası engel ve sabotajcıları da örnek vaka sunumu üzerinden değerlendireceğiz. Bakış açımızı değiştirmek için Yeniden Çerçeveleme tekniğini kullanacağız ve İdeal Ben uygulamasını yapacağız. İmgeleme ve Çapalama yöntemiyle de eğitimde öğrendiklerimizi nasıl kolayca ileride hatırlayacağımızı göreceğiz.

Anlattıklarım sözde kaldığında unutulabilir. Bu yüzden bu eğitimde öğrendiklerinizi bir an önce hayatınıza geçirin, gelişmelerden de beni mutlaka haberdar edin. Sizden istediğim eğitimi günlük olarak almanız ve uygulamaları yapmanız. Bu şekilde eğitimden maksimum verimi elde edeceksiniz.

Screenshots

Hayatla Kontrat Yap! - Screenshot_01Hayatla Kontrat Yap! - Screenshot_02Hayatla Kontrat Yap! - Screenshot_03Hayatla Kontrat Yap! - Screenshot_04

Content

1.Gün

Hayatla Kontrat Yap - Giriş
Hayat Misyon Bildirgesi
Kendinin En İyi Versiyonu

2.Gün

Pareto İlkesi
Eisenhower Matrisi
İki Yol Teoremi

3.Gün

Çıkarım Merdiveni
Bir Mucize Olsun - UYGULAMA

4.Gün

Smart Hedef
Stratejik Planlama
Yeniden Çerçeveleme

5.Gün

İdeal Ben - UYGULAMA
İmgeleme ve Çapalama
Son Sözü Sen Söyle!

Reviews

Fatih
July 8, 2022
Öğretici, samimi ve yüzyüze yapıyormuşçasına neşeli bir anlatımı olan çok faydalı bir eğitimdi. Derslerde anlatılan her metod hayatında her alanında kullanılabilir.

Charts

Price

Hayatla Kontrat Yap! - Price chart

Rating

Hayatla Kontrat Yap! - Ratings chart

Enrollment distribution

Hayatla Kontrat Yap! - Distribution chart

Coupons

DateDiscountStatus
7/27/2022100% OFF
expired
4715354
udemy ID
6/2/2022
course created date
6/14/2022
course indexed date
Bot
course submited by