EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye

Zihnine köle değil, efendi olabilirsin! EFT tekniklerini öğrenerek yaşam senaryonu yeniden yaz. EFT Uzmanlık Eğitimidir.

5.00 (2 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Personal Transformation
category
instructor
3
students
6 hours
content
Feb 2022
last update
$179.99
regular price

What you will learn

6 saatlik bu kursu tamamladığınızda Youtube üzerinde de olan yanlış EFT uygulamalarını değil, EFT'nin tüm bileşenlerini bir "Eğitmen" düzeyinde öğreneceksiniz.

EFT'nin (Duygusal Özgürlük Tekniği) ne olduğunu, ne zaman, hangi durumlarda, hangi sorunlar için ve nasıl kullanılacağını UZMAN DÜZEYİNDE öğreneceksiniz.

İndirilebilir ve yazdırılabilir "EFT Eğitimi Kılavuz Kitapçığı" eğitimden sonra da size rehberlik edecek;

"EFT Golden Gate Prosedürü; Seçim Metodu; Film Tekniği; TTT Tearless (Gözyaşı dökmeden) Travma Tekniği" gibi ileri EFT tekniklerini de öğreneceksiniz;

EFT Tekniğini tüm yönleriyle; A'dan Z'ye hem temel hem de ileri düzey uygulamalarını "uzman" düzeyinde öğreneceksiniz;

EFT | Duygusal Özgürleşme Tekniğinin çalışma mantığını, doğasını, teknik açıklamasını ve bilimsel temellerini öğreneceksiniz;

EFT (Emotional Freedom Technique) ile fobilerin, kaygıların nasıl giderileceğini, öğreneceksiniz;

EFT ile sigara bırakma, olumsuz duygulardan kurtulma, ayrılık (aşk) acısı, yas, kilo verme, kıskançlık, özgüven, gibi konularda uygulama yapmayı öğreneceksiniz;

EFT yapmaya başlarken kurulum cümlelerinizi nasıl yapılandıracağınızı öğreneceksiniz;

Farklı EFT kurulum prosedürlerini, 9 Gamut Prosedürünü; Kestirme EFT pratiklerini öğreneceksiniz;

Hiçbir probleminiz olmasa da maddi veya manevi hedeflerinize ulaşma konusunda sizi geride tutan blokajlarınızı temizlemeyi de öğreneceksiniz.

Description

DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİĞİ EĞİTİMİ (Emotional Freedom Technique)

Bu eğitim, EFT'yi tüm yönleriyle A'dan Z'ye öğreten bir UZMANLIK eğitimidir. Youtube üzerinde de bulabileceğiniz birçok yanlış ve eksik EFT uygulamasını izlemekten sıkıldınız mı? Kafanız mı karıştı? Youtube'da onlarcasını izlediğiniz sıradan yüzeysel (ve yanlış) demonstrasyonları izleyerek EFT'yi öğrendiğinizi düşünüp, kendinize uyguladığınızda umduğunuz sonuçları alamadınız mı?.. O zaman doğru yerdesiniz:

EFT'yi sadece sıradan bir "uygulayıcı" düzeyinde değil de uzman düzeyinde öğrenmek istiyorsanız, bu kurs tam size göre. Ama eğer "EFT'yi sadece kendim için kullanacağım, benim acelem var, işin derinliğine girmek istemiyorum, bir iki teknik öğrensem yeter" diyorsanız, bu kurs size göre olmayabilir.

Bu yüzden, siz bu eğitimi satın almadan önce şu uyarıyı yapmak isterim:

******************************************************************************

EFT'yi tüm yönleriyle ve gerçekten öğrenmek istiyorsanız, konunun altında yatan teorik bilgilere de hakim olmalısınız zira sadece kendiniz için değil, başkalarının problemlerine yardımcı olmak için de kullanacaksınız... EFT'nin Youtube'da da bulabileceğiniz sıradan yüzeysel ve çoğu yanlış şekilde gösterilen en yüzeysel uygulamalarını değil, gerçek bir ilerleme kaydetmek için tüm ileri uygulama tekniklerini öğrenmelisiniz. EFT konusunda uzman olmak için, tüm tekniklerin yanı sıra problem çözümleme stratejilerine ve tüm ileri EFT prosedürlerine de hakim olmanız şarttır. Bu nedenle, eğer bu eğitimi izlemeyi düşünüyorsanız, bilgi bombardımanına hazır olun.

"Ben sadece hemen sonuç alacağım bir sihirli değnek arıyorum" diyenler, bu kursu "gereksiz bla bla içeriyor, sıkıldım valla" diye nitelendirebilir. Eğer kendiniz için en temel uygulama tekniğini öğrenmek istiyorsanız, evet, bu eğitim 2 saatlik bir mini eğitim de olabilirdi. Ancak unutmayın, bu eğitim "UZMAN DÜZEYİNDE EFT ÖĞRETEN" bir eğitimdir. Eğer ileride danışanlarınıza uygulama yapacaksanız, ya da başkalarına da EFT öğretecekseniz; EFT'yi yüzeysel değil, derinlemesine öğrenmelisiniz. Bu yüzden, bazılarının gereksiz zannedebileceği bazı bilgiler, danışmanlık yapacaksanız mutlaka bilmeniz gereken teknik bilgilerdir. EFT'yi sadece kendinize değil, başkalarına da yardım etmek için kullanacaksanız, eğitimin içinde yer alan her kelimenin değerli ve gerekli olduğunu bilmenizi isterim. İçeriğinin bazı bölümleri, "sabırsız, kolaycı" ve "hızlıca bir bir sihirli değnek sahibi olma beklentisi" içinde olanlar için "aşırı bilgi" olarak nitelendirilebilir. EFT'yi sadece kendiniz için değil, bir danışman düzeyinde başkalarına yardım etmek için de kullanacaksanız, EFT'yi A'dan Z'ye tüm yönleriyle derinlemesine biliyor olmanız gerekir. Bu yüzden, bu eğitimi almadan önce lütfen bu uyarıyı göz önünde bulundurunuz.

*****************************************************************************         

“HAYATIMIZI DUYGULARIMIZ YÖNETİR…”  EFT Öğrenin, Hayatınız Değişsin!

EFT Eğitimi (Emotional Freedom Technique) dediğimiz “Duygusal Özgürleşme Tekniği” eğitimi, bir çok problemin çözümünde etkili bir uygulama olmakla beraber, evde kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz çok etkili bir tekniktir.

Tüm Dünya'da yüzbinlerce kişinin başarıyla uyguladığı, hakkında son yıllarda yüzlerce bilimsel araştırma ve tezler yazılan, sanılanın aksine sadece psikolojik konularda değil, hayatınızı iyileştirmek, yaşam doyumunu arttırmak ve hatta birçok fizyolojik problemlerde bile şaşırtıcı sonuçlar almanın mümkün olabildiği; etkinliği ve faydaları birçok bilimsel araştırmalara ve tezlere konu olmuş çok etkili bir ENERJİ PSİKOLOJİSİ TEKNİĞİ’dir.

Vücudumuzdaki bazı akupunktur noktalarına parmaklarınızla minik vuruşlar yaparak uygulanan bu uygulama, hem fizyolojik hem duygularla ilgili birçok konuda şaşırtıcı sonuçlar veriyor. Bu yöntem kişinin kendi kendine uygulayabildiği ve çok kolay öğrenebilen etkili bir tekniktir. Bu 6 saatlik online eğitimde hem ileri teknikleri hem de temel teknikleri en doğru şekilde, uzman düzeyinde öğreneceksiniz.

**************************************************************************

EFT; Emotional Freedom Technique, yani Duygusal Özgürleşme Tekniği;

 • Korkular,

 • Kaygılar,

 • Her türlü Fobi,

 • Negatif Duygular,

 • Kilo Kontrolü,

 • Sigara Bağımlılığı,

 • Öfke,

 • Kıskançlık,

 • Suçluluk Duygusu,

 • Öz Güven,

 • Sınırlayıcı İnançlar,

 • Öz Saygı,

 • Yalnızlık Duygusu,

 • Bolluk, Mutluluk,

 • Stres Yönetimi,

 • Yas,

 • Sevdiğini Kaybetme,

 • Aldatılma,

 • İlişki Problemleri,

 • Ayrılık Acısı,

 • Güvensizlik,

 • Performans Artırma,

 • Sınav Kaygısı,

 • Spor Başarısı,

 • Ağrı Kontrolü

 • Sanatsal Başarı,

 • Bilinç Dışı Sabotajlar,

 • Bolluk,

 • Maddi Konular

 • Hedeflere Ulaşma

...ve benzeri bir çok konuda güvenle kullanabileceğiniz harika bir tekniktir.

***************************************************************************

Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bu teknikle hem kendinizdeki hem de sevdikleriniz veya danışanlarınızdaki duygusal, fizyolojik veya psikolojik birçok problemin üstesinden gelmeniz gayet mümkün. Bu ileri EFT eğitimini aldıktan sonra hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabilir, öğretebilirsiniz. Düzenli uygularsanız sonuçlara ve sonuca ulaşma hızınıza şaşıracaksınız. Ancak; uygulamanız gerek! Israrla, sabırla, artık otomatik olarak yapabilecek düzeye gelene kadar bol bol pratik yapmalısınız.. EFT dünyada milyonlarca kişinin kullandığı çok basit ama çok güçlü bir tekniktir.

BİLİMSEL YAKLAŞIMLI EĞİTİM

Bu eğitim bilimsel temellere dayanmaktadır ve EFT'nin bilimsel temelleri de eğitimin içeriğinde ele alınmaktadır. Zira bu eğitim sadece amatörler için değil, psikologlar, koçlar, hekimler, danışmanlar için de dizayn edilmiştir. EFT ile ilgili literatürde bir çok yüksek lisans tezi, doktora tezi ve benzeri bilimsel araştırma yayın ve makaleleri mevcuttur. Unutmayın; EFT bir inanç sistemi değildir. İnsansanız da inanmasanız da ısrarla uygulayın, aldığınız sonuçlara şaşıracaksınız!

EFT ile OLUMSUZ DUYGULARDAN ÖZGÜRLEŞİN!

EFT’yi öğretirken sizi teorik bilgilere boğmayacağım, merak etmeyin...  ama bilinmesi elzem olan teorik bilgilerden de mahrum kalmayacaksınız. Eğitimi izlerken sabırlı olun. Bu kursu tamamlayınca EFT’yi hem kendiniz nasıl kullanacağınızı hem de başkalarına EFT ile nasıl yardımcı olabileceğinizi A’dan Z’ye, tüm ayrıntılarıyla öğrenmiş olacaksınız. EFT’yi size öğretirken amacım, aslında bayağı karmaşık bir konuyu işin teorik kısmını aşırıya kaçan bir teknik bilgiyle daha da karmaşıklaştırmadan, anlaşılması herkes için gayet kolay bir şekilde, hem temel versiyonunu hem ileri versiyonlarını en kolay anlaşılır bir formatta size aktarmaktır.

Hem Kendiniz İçin, Hem Sevdikleriniz ve Danışanlarınız İçin, EFT'yi Uzmanlık Seviyesinde Öğrenin...

Hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabilir, öğretebilirsiniz. Düzenli uygularsanız sonuçlara ve sonuca ulaşma hızınıza şaşıracaksınız. Bazı kişilere bu teknik komik ya da saçma gelebilir ama ön yargılarınızı bir kenara bırakıp uygularsanız bu basit tekniğin ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. EFT dünyada milyonlarca kişinin kullandığı çok basit ama çok güçlü bir uygulamadır. Unutmayın; bu bir inanç sistemi değildir. İnsansanız da inanmasanız da ısrarla uygulayın, aldığınız sonuçlara şaşıracaksınız!


Etik Uyarı: EFT ve benzeri tüm eğitim, yazı ve uygulamalar sadece eğitim amaçlıdır. Bu bilgiler, tıp biliminin uzmanlık alanlarının ve bu alanlardaki uzman hekimlerin yerini alamaz. Burada paylaşılan bilgiler, herhangi bir hastalık veya ruh sağlığı problemi için klasik tıbbi ve/veya psikolojik/psikiyatrik tedavi veya tıbbi eğitimlere bir alternatif değildir. Tüm "eğitim, bilgi, öğreti ve uygulamalar" sadece ve sadece "kişisel gelişim, mesleki veya hobisel gelişim" amaçlıdır. Bu bilgiler, psikiyatrik destek gerektiren durumlarda kullanılmamalıdır. Bu eğitimin içeriği, bir terapi ya da tedavi iddiası taşımamakla beraber, sağlıklı bireylerin yaşam doyumunu arttırmak amacıyla EFT tekniğini kullanabilecekleri bir uzmanlık eğitim programıdır. Tıbbi, fizyolojik veya psikolojik sorunlarınız konusunda destek almanızı gerektiren herhangi bir sağlık probleminiz olduğunu düşünüyorsanız, bir hekime başvurmanız gerekir.


Screenshots

EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye - Screenshot_01EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye - Screenshot_02EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye - Screenshot_03EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye - Screenshot_04

Content

EFT | Giriş

EFT Eğitimi Hakkında | Giriş
Güvenlik ve Sağduyu Uyarıları / Kimler Hangi Konularda Kullanabilir?
Sağlıklı Bir Şüphecilik ve Ön Yargılar
EFT’nin Dayandığı Bilimsel Temeller
“%100’ünü Onarma” Kavramı
EFT'yi geliştiren Gary Craig ve EFT'nin Ulaştığı Bazı Şaşırtıcı Sonuçlar

EFT'nin Temel Reçetesi (Temel Uygulama Prosedürleri)

Temel Reçete’ye Giriş
“Kurulum” ve “Polarite” Kavramları.
Kurulumun İlk Aşaması / Duygunun Şiddeti ve “SUD” Kavramı
Kurulum Cümlesi Nasıl Oluşturulur?
Sekans Kavramı ve Vuruş Noktaları
Hatırlatma İfadeleri
“Problemin Kalanı” Konsepti
Gamut Prosedürü
Dirençler Olabilir; Polarite ve “Psikolojik Tersine Çevirme” Nasıl Yapılır?
Ters Polarite Nasıl Düzeltilir
İkincil Fayda | İkincil Kazanç Sendromu Nedir?
İkincil Kazanç Sendromunu Nasıl Aşacağız?
İkinci Bölümü Toparlayalım; Temel Reçetenin Adımlarının Özeti

EFT'nin İleri Teknikleri

Problemi Tüm Yönleriyle Ele Almak ve Test Etmenin Önemi
Problemin Unsurlarını Bulmak İçin Sorabileceğiniz Sorular
EFT - "Seçim Metodu" Prosedürü
EFT - "Golden Gate" Tekniği
EFT - "Film Tekniği"
EFT - "Göz Yaşı İçermeyen Travma Onarma Tekniği"
EFT - "Kişisel Huzur Prosedürü"
EFT - "Nihai Gerçeklik Bildirimi Tekniği" ve Uygulanması
Son Sözler ve Kapanış
Bonus Ders

* Kurs Bitirme Sınavı *

EFT Eğitimi Bitirme Sınavı

Charts

Price

EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye - Price chart

Rating

EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye - Ratings chart

Enrollment distribution

EFT | (Duygusal Özgürlük Teknikleri) | Temel ve İleri Seviye - Distribution chart

Related Topics

4540554
udemy ID
2/8/2022
course created date
2/15/2022
course indexed date
Bot
course submited by