E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ?

E-ticaret aslında nedir ? , Nasıl Yapılır ?

5.00 (16 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
E-Commerce
category
E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ?
62
students
11.5 hours
content
Mar 2023
last update
$44.99
regular price

What you will learn

E-ticaretin ne demek olduğunu öğrenin.

Etsy pazaryerindeki e-ticaret kavramlarını ve bütçenizi öğrenin

Ebay pazaryerindeki e-ticaret kavramlarını ve bütçenizi öğrenin

Amazon pazaryerindeki e-ticaret kavramlarını ve bütçenizi öğrenin

40 Hafta canlı ders anlattığımız udemy eğitim grubuna ücretsiz katılım

Udemy eğitim grubunda sınırsız bilgi paylaşımı

Description

E-ticaret hayatınıza başlamadan önce ilk düzeltmeniz gereken şey kesinlikle doğru bildiğiniz yanlışlar. E-ticaret oturduğunuz yerden kolay para kazanayım demek değildir. E-ticaret sabır, bol çalışma ve süreç gerektiren bir iş modelidir. Herkes için yol haritaları farklı şekillerde çizilebilir fakat belirlenmiş ve tasdiklenmiş mükemmel yol haritaları da vardır. E-ticarete başlamadan önce en azından yol haritanızı bilerek başlamak işlerinizin bir kısmını halletmeniz anlamına gelir. Herkesin dilinden düşürmediği Amazon bu kadar kolay para kazandırıyor olsaydı Türkiye'de yer alan 80 milyon insan milyoner olmaz mıydı ? Amazon'u düşünüyorsunuz fakat birçok avantajı olan Ebay'i hiç duydunuz mu ? Etsy'i çok kolay zannediyorsunuz fakat gümrükleme işlemlerinde neler yapacağınızı biliyor musunuz ? Gönderdiğiniz bir ürünü müşteri iade etmek etmek istediğinde kargonun size ne kadar masraf çıkaracağının bilincinde misiniz ? Amazon'un FBA adı altında bir iş modeli olmadığının FBA'in bir hizmet olduğunun farkında mısınız ? Amazon'da dropshipping yaparak kendi işinizi kurabilmenin basit bir matematiğinin olduğunu ve bu matematikte en önemli bilinmeyen olan sermayenizin yeterli tutarda olmadığı durumlarda sadece zarar edeceğinizi hiç duymuş muydunuz ? Amazon'un sizden her ay mağaza kirası almasının yanında Ebay'in hiç mağaza kirası talep etmemesine ne diyorsunuz ?

Aslında az çok bunların cevaplarına ne dediğinizi biliyorum. Bilmiyorsunuz. Bir eğitimcinin peşine takılıp o ne derse onu yapmaya çalışıyorsunuz. Fakat peşine takılmadan önce ;

Bu eğitimci neler biliyor ?

Hangi çalışmaları yapmış ?

Kimlere destek olmuş ?

Öğrencileri nerelerde ?

Araştırmıyorsunuz.

Content

Giriş

Fragman - Biz Kimiz ?

E-ticaret Nedir ?

E-ticaret Nedir ?
E-ticarette 1. Aşama
E-ticarette 2. Aşama
E-ticarette 3. Aşama
E-ticarette Zihin Yapısı
E-ticaret İş Modelleri Nelerdir ?

E-ticarete Giriş

E-ticarete Giriş
Pazaryerlerine Giriş
Pazaryerlerine Giriş 2. Bölüm
Pazaryerlerine Giriş 4. Bölüm

Gelin Beraber Dropshipping Yapalım

Gelin Beraber Dropshipping Yapalım 1. Bölüm
Gelin Beraber Dropshipping Yapalım 2. Bölüm
Gelin Beraber Dropshipping Yapalım 3. Bölüm

Gelin Beraber Arbitrage Yapalım

Gelin Beraber Arbitrage Yapalım 1. Bölüm
Gelin Beraber Arbitrage Yapalım 2. Bölüm
Gelin Beraber Arbitrage Yapalım 3. Bölüm

Gelin Beraber Private Label Yapalım

Gelin Beraber Private Label Yapalım 1. Bölüm
Gelin Beraber Private Label Yapalım 2. Bölüm
Gelin Beraber Private Label Yapalım 3. Bölüm

Tavsiyelerimiz ve Önerdiğimiz Yol Haritası

Tavsiyelerimiz ve Önerdiğimiz Yol Haritası

Screenshots

E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ? - Screenshot_01E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ? - Screenshot_02E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ? - Screenshot_03E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ? - Screenshot_04

Reviews

Zahid
January 25, 2023
uzun zamandır kendisini sosyal medyadan da takip ediyordum bence şuanki piyasada alınabilecek en gerçekçi ve en kaliteli kurslardan birisi. Herşeyi detayıyla ve ince noktalara değinerek anlatması da ayrıca hoşuma gitti şuan alınabilecek en iyi kurs diyebilirim fiyatına göre kat ve kat fazlasını anlatıyor. Batuhan beye teşekkür ediyor ve yeni eğitimlerini dört gözle bekliyorum...
Asiye
January 20, 2023
Batuhan hoca ve ekibi sayesinde kendime olan güvenim arttı. Sadece ders eğitimi vermiyorlar , kendinizi geliştirmek adına size çok yardımcı oluyorlar. hiç tereddüt etmeden eğitime katılın. Mutlaka tavsiye ederim.
Gülizar
January 17, 2023
Mükemmel bir eğitim! Deneyimli ve işinde çok iyi bir hoca! Hızlı, dikkatli ve son derece yardımcı teknik ekip! O büyük e -ticaret dünyasının içinde kendinizi güvende hissedeceğiniz güvenli bir ortam! Ve ben bu ailenin bir parçası olmaktan çok mutluyum, iyi ki yollarımız kesişmiş hocam.
Abuzer
January 14, 2023
4 YILLIK ARAŞTIRMALARIM NETİCESİNDE EĞİTİMİNE GİRİP DE PİŞMAN OLMADIĞIM TEK KİŞİ BATUHAN BEY. PİYASA, KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE SÖZDE EĞİTİM ŞİRKETİ AÇAN İNSANLARLA DOLU.HANGİ DURUMDA NE YAPMASI GEREKTİĞİNİ BİLMEYEN,BOL BOL HAYAL SATAN İNSANLARA PARANIZI KAPTIRMAYIN. GERÇEKLERİ ANLATIP BU YOLDA LİDER OLUP BERABER İLERLEDİĞİMİZ BİR BATUHAN HOCAMIZ VE EKİBİ OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ.
Özlem
January 13, 2023
Bu eğitimi alıp bitirip bu işe başlamak isteyenler gerçekten tek doğru adreste, bu eğitimden sonra bu işe başlayacak olan kusursuz ve anlaşılır bir şekilde yolunu gayet temiz ve güzel çizebilir. Batuhan hoca ise sadece bu işi öğretmek için değil bütün hayatımıza en güzel en iyi şekilde dokunabilmek içinde elinden gelenin her zaman fazlasını yapmaya çalışan çok güzel bir öğretmendir. Eğer bir gün bu işe başlamak isterseniz Batuhan hocamızın öğrencisi olmak kendinize yapabileceğiniz en iyi yatırım olacaktır.
Hülya
January 13, 2023
A dan Z ye e-ticaret öğrenmek için gayet kapsamlı bir eğitim hazırlanmış . Konular detaylıca ve gayet anlaşılır bir şekilde işlenmiş. Teşekkürler Batuhan bey.
Ali̇
January 12, 2023
bu eğitimi daha önceden de tamamlamış birisi olarak batuhan hocama çok teşekkür ederim kendisi ile yaklaşık 10 ay kadar süredir e ticarette beraber hareket ediyorum, ne susbend oldum ne de o riski aldım bu işe gireceklere şahsen tavsiyem batuhan hocamla beraber devam etmeleridir.
MOHAMED
January 5, 2023
Mükemmel eğitim, E-ticaret dünyasına girmek isteyen harika bir eğitim olacağını düşünüyorum hoca detaylı olarak anlatıyor. Ayrıca Batuhan hocaya çok teşekkür ediyorum.
Umay
January 5, 2023
Bu kursa kaydolmak kendim için yaptığım, yapmaya devam ettiğim en büyük yatırımlardan biridir.Batuhan hocadan eğitim almanın karakterimde ve işimde büyük farklar yarattığını söyleyebilirim.Doğru bilgi, ekip çalışması ve tam destek..

Charts

Price

E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ? - Price chart

Rating

E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ? - Ratings chart

Enrollment distribution

E-ticaret Giriş Bölüm 1 - E-ticaret nedir ? - Distribution chart
5042078
udemy ID
12/26/2022
course created date
1/8/2023
course indexed date
Bot
course submited by