Udemy

Platform

Türkçe

Language

Investing & Trading

Category

Hisse Senedi Teknik Analiz Trend Sistemi Borsa Eğitimi - HSD

Hisse senedi teknik analiz grafiğinde çıkış-düşüş trendleri ile,alım satım fiyat sinyalleri veren sistem, borsa eğitimi.

4.75 (24 reviews)

Students

2.5 hours

Content

Aug 2021

Last Update
Regular Price


What you will learn

Borsa Teknik Analiz bilginiz olsun ya da olmasın, güvenli bir şekilde hisse senedi alıp satmayı,

Borsa eğitimi almış bir yatırımcı olarak, doğru fiyat seviyelerinden Borsa İstanbul hisse senetleri 'nde alış ve satış için trend analizi yapmayı,

Hisse senedi teknik analizi trend sistemi ile disiplinli ve düzenli işlem yapmayı,

Hareketli Ortalamaların ne olduğunu ve borsa hisse senedi trend sistemi teknik analiz dahilinde nasıl kullanıldığını,

Hisse senedi 'nde büyük bir fiyat hareket dalgasının geleceğini öngörmeyi ve bundan maksimum düzeyde faydalanmayı,

Bağımsız olarak; borsa eğitimi dahilinde, hiç kimseden onay beklemeden, kendi borsa hisse senedi işlemlerinizi özgürce yapmayı ve borsa portföyünüzü yönetmeyi,

Ömür boyu istikrarlı bir şekilde Borsa İstanbul BİST hisse senedi piyasasında getiri elde etmeyi,

Borsa İstanbul hisse senedi yatırımlarında disiplinli ve sistemli çalışmayı,

Borsa endeksleri düşerken bile, borsa eğitimi almış bir yatırımcı olarak portföyünde, bir hisse senedi 'nde getiri elde eden pozisyonlarda olmayı,

Borsa hisse senedi 'nde özellikle alım işlemi yaparken, en geçerli indikatörlerin kullanımını,

Borsa İstanbul 'da en olumsuz koşullarda bile soğukkanlılığınızı kaybetmemeyi, mantıklı düşünmeyi, hisse senedi analiz yeteneğinizi kaybetmemeyi,

Borsa hisse senedi 'nde alım işlemi yaparken bazı tuzak yükseliş hareketlerinin teknik analiz 'ini ve ayrıştırmasını yapabilmeyi,

Borsa hisse senedi 'nde bir yükseliş dalgası hareketi bittikten sonra, yeni bir dalga için beklemeyi ve sabretmeyi,

Borsa eğitimi almış ve bilinçli bir yatırımcı kimliği ile, borsa hisse senedi yatırımlarında yatırımcı psikolojisini,


Description

Bu borsa hisse senedi teknik analiz ve trend analizi borsa eğitimi programında, Borsa İstanbul hisse senedi piyasasında, sistematik bir teknik analiz ve trend analizi ile;

Hisse senedi; yükseliş trendi başlangıcında, uygun alım fiyatında "AL"  sinyali ile pozisyon açan,

Hisse senedi yükseliş trendi boyunca hareketine devam ederken, Hesaplanmış makul kar seviyelerinde,  4 adet fiyat seviyesinde "KAR AL" sinyalleri ile kısmi kar realizasyonları sinyalleri üreten,

Son olarak da, hisse senedi yükseliş trendi bitiminde, satım için doğru fiyat seviyesinde "SAT" sinyali üreterek  hisse senedi pozisyonunu kapatmanızı sağlayan bir hisse senedi teknik analiz - trend analizi ve hisse senedi alım satım sistemidir.

HSD Hisse Senedi Trend Analiz Teknik Analiz Sistemi; öğrenmek için çok fazla zaman ayırmanıza gerek kalmadan, detaylı borsa teknik analiz bilgisine ihtiyaç duymadan, pratik bir şekilde, hemen uygulamaya başlayabileceğiniz bir hisse senedi trend analizi ve alım satım sistemi 'dir.

Bu hisse senedi teknik analiz alım satım sistemi 'nin amacı; borsa eğitimi almış bir yatırımcının, Borsa İstanbul 'da farklı teknik analiz yöntemleri ile bilinçli hisse senedi alım satım işlemleri yapmasını ve hisse senedi yatırımları için, kullanılan sistem ile minimum risk alarak en yüksek getiriyi elde etmesini sağlamaktır.       

Bu Kursu Neden Satın Almalısınız?

Eğer siz de borsa eğitimi almak isteyen bilinçli bir kursiyerseniz, paranızı ve zamanınızı harcamadan önce bu kursun almaya değer olup olmadığını kesin olarak bilmek istiyorsunuz. Lütfen aşağıdaki kısa notları okuyun.

1. HSD Trend Analiz Teknik Analiz Sistemi borsa eğitimi kursu boyunca, Borsa İstanbul Broker Lisanslı ve Uluslararası Trader Sertifikalı bir mühendis ve sistem analistinden, sayısız teknik analiz ve temel analiz seminer ve eğitim tecrubesi ışığında;  gereksiz detay bilgilerinden arındırılmış, sade ve anlaşılır bilgi alacak,  ve hisse senedi alım satım işlemleri stratejisinin eğitimini, canlı olarak kısa ve orta vadeli Borsa İstanbul hisse senedi yatırımlarında nasıl çalıştığını ve kazandırma şeklini göreceksiniz.

2. Kursta uygulamalı olarak anlatılan hisse senedi  trend analiz - teknik analiz sistemi farklı bir borsa eğitimi ve teknik analiz yaklaşımıdır, ek olarak gerçekçidir. Borsa İstanbul 'da işlem gören hisse senetlerini sürekli olarak en dip fiyattan alarak en yüksek tepe fiyattan satmak gibi hayalci bir teknik analiz sistemi değildir.

3. HSD Trend Analiz Teknik Analiz Sistemi 'nin oluşması için yaklaşık 9 ay boyunca sadece kodlar ve parametreler üzerinde çalışıldı, ve en az 10.200 adet hisse senedi alım satım işlem testi farklı farklı hisse senedi işlemlerinde yapıldı. Geçmişe dönük testler sonrasında, hisse senedi teknik analiz ve trend analizi ile alım satım sinyallerinin güvenilirliği bire bir gerçek borsa alım satım işlemleri ile 4 ay boyunca test edildi.

4. Borsa eğitimi kapsamında, bu hisse senedi trend analizi teknik analiz alım satım sistemi sayesinde, her hisse senedi borsa teknik analiz çerçevesinde alım satımında giriş ve çıkış fiyat seviyeleri ve zamanlamaları için bilinçli ve bir hedefe yönelik planınız olacak.

5. Sağlıklı ve istikrarlı Alış ve Satış Sinyalleri veren bir borsa sistemi eğitim planı sonrası hisse senedi alım satım işlemi yapacaksınız.

6. Bu kursta, işe yarayan net ve adım adım ilerleyen bir hisse senedi teknik analiz trend analiz alım satım planı elde edeceksiniz. Bu eğitimde; Borsa Nedir? Borsa Endeksi nedir? Borsa İstanbul 'da nasıl işlem yapılır? Borsa Teknik Analiz Eğitimi Nedir? gibi, her yerde cevabı bulunabilecek sorularla zaman kaybedilmeden, direkt olarak, %80-%100 oranında başarılı bir borsa hisse senedi alım satım sistem eğitimi verilmiştir.

7. En Güvenli şekilde, hisse senetlerinde karlı alım satım stratejisi borsa eğitim programı sayesinde, Borsa İstanbul 'da ömür boyu Para Kazanma imkanı kazanacaksınız.

Bu borsa eğitimi programını aldığınızda, şu anda Borsa İstanbul 'da hisse senedi yatırımı yapan yatırımcıların en az %90'ından daha güvenli hisse senedi alım satım işlemleri yapacak, ve kısa-orta vadede hisse senedi teknik analiz ve trend analiz sistemi yatırımı yaparken kendinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğreneceksiniz.

HSD Borsa Hisse Senedi Trend Analiz Teknik Analiz Sistemi ;

  • Borsa İstanbul 'da hisse senedi alım satım işlemi yaparken, özgüvenli ve huzurlu olmanızı,

  • Beklentisiz, hedefsiz ve bilinçsiz şekilde hisse senedi alım satım işlemlerinden kurtulmanızı,

  • Kişilerden, sosyal medyadan, onay beklentisi olmadan, bağımsız olarak, kendi hisse senedi yatırımlarınızı, kendi hisse senedi alım satım sisteminiz sayesinde yönetmenizi sağlayacaktır.

HSD Borsa Hisse Senedi Trend Analiz Teknik Analiz Sistemi - Borsa Eğitimi içeriğinde, gereksiz ve zaman kaybı olarak niteleyeceğiniz hiç bir bölüm olmadığını ve ;

Borsa Istanbul 'da Hisse Senedi Yükseliş - Düşüş Trendi Analizi Nasıl Yapılır?

Hisse Senedi Teknik Analiz çalışmasında Fiyat Ağırlıklı Ortalamaları Nedir? Nasıl Kullanılır?

Borsa 'da Teknik Alım Satım Fiyat Analizi Eğitimi Nedir?

Borsa Hisse Senedi Alım Satım Sinyalleri Eğitimi Nedir?

Borsa Hisse Senetlerinde İndikatör Eğitimi Nedir?

sorularının cevaplarını bulacağınızı çok net ifade etmek istiyorum.

Borsa eğitimi konusunda diğer sıkça sorulan sorular ;

    Teknik Analiz Nedir?

    Teknik Analiz Nasıl Yapılır?

    Teknik Analiz İle Hisse Senedi Trend Analizi Nasıl Yapılır?

    Teknik Analiz EMA Nedir?

    Teknik Analiz Formasyon Nedir?

    Teknik Analiz İşe Yarıyor Mu?

sorularının da cevaplanması sırasında, teknik analiz, trend analizi,  al sat sinyalleri, teknik analiz grafik ve teknik analiz göstergeleri, teknik analiz hareketli ortalamalar kavramları, online teknik analiz eğitimi şeklinde ve teknik analiz ve borsa hisse senedi yatırım stratejileri oluşacak şekilde detaylı anlatılmıştır.

Gerekmesi halinde sürekli yeni kaynaklar ve bilgiler eklenecek, dosyalar yüklenecek ve eğitim programının sürekli olarak güncel kalması sağlanacaktır.

Bir dahaki görüşmemizde sizi farklı bir borsa eğitimi içeriğinde ve hisse senedi teknik analiz yöntemi ile tanıştırmayı umuyorum!

Tüm bunları okurken ayırdığınız zaman ve ilginiz için çok teşekkür ederim!


Screenshots

Hisse Senedi Teknik Analiz Trend Sistemi Borsa Eğitimi - HSD
Hisse Senedi Teknik Analiz Trend Sistemi Borsa Eğitimi - HSD
Hisse Senedi Teknik Analiz Trend Sistemi Borsa Eğitimi - HSD
Hisse Senedi Teknik Analiz Trend Sistemi Borsa Eğitimi - HSD

Content

Giriş

Borsa Hisse Senedi Yatırımı İçin Strateji ve Sistem Neden Gereklidir?

Borsa Hisse Senedi Trend Analiz Sistemi - HSD - Çalışma Mantığı

Borsa Hisse Senedi Teknik Analiz - Trend Analiz Platformu -Tradingview Anlatımı

Tradingview Üyelik Oluşturma - Tradingview Ekranı Anlatımı

Borsa Hisse Senedi Teknik Analiz Trend Analiz Sistemi Ekranının Hazırlanması

Borsa Hisse Senedi Teknik Trend Analiz Sistemi Özellikleri - Ayarlar Ekranı

Borsa Hisse Senedi Trend Analiz Teknik Analiz Sistemi HSD Uygulamalı Örnekleri

Borsa Hisse Senedi Trend Analiz Teknik Analiz Sistemi HSD Uygulamalı Örnekleri

Borsa Hisse Senedi Trend - Teknik Analiz Sistemi HSD ile İndikatör Entegrasyonu

Borsa İstanbul Hisse Senedi Yatırım Mecrasında Yatırımcı Psikolojisi

Borsa İstanbul Hisse Senedi Yatırım Mecrasında Yatırımcı Psikolojisi

Borsa Hisse Senedi Yatırımı Konusunda Öneriler - Uyarılar

Borsa Hisse Senedi Yatırımı Konusunda Öneriler - Uyarılar

Yasal Uyarılar - SPK / Telif Hakları Yasası

Borsa Hisse Senedi Yatırımı Konusunda SPK Mevzuatı Gereği Yasal Uyarı

Yazılım Sektöründe Telif Hakları Yasası


Reviews

M
Mustafa27 August 2021

Borsada bilinçli bir şekilde yatırım yapmak isteyen kişilere çok yardımcı olacağını düşünüyorum.Ben çok memnun kaldım.

V
Volkan22 August 2021

Hocam emeğinize sağlık, daha kursun başındayım ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu şekilde anlatan başka bir eğitmen az bulunur Udemy'de, çok teşekkür ederim.

İ
İbrahim1 August 2021

Alım satım yerlerini belirleyememek büyük sıkıntı nedeni. Güvenli alım satım noktaları öneren bu iki kursu çok beğendim. Sayın öğretmenim Mustafa Bostan Bey'e çok teşekkür ediyorum.

k
kenan23 June 2021

Eğitmenin samimi, gerçekçi yatırım mantığıyla birlikte hazırlamış olduğu çalışmaları ve anlatım şekilli tek kelimeyle Mükemmel olmuş. Eğitmenin hazırlamış olduğu bu iki kurs gibi daha da profesyonel ve faydalı olacak çalışmaların devamını dört gözle bekliyoruz ve bundan sonra eğitmenin hazırlayacağı çalışmalarında da aynı şekilde başarıların devamını diliyoruz. Finans alanına yeni başlayan biri için oldukça bilgilendirici, eksiği kalmayacak şekilde temel araçları ve indikatör kullanma yöntemleri öğrenebileceği ve kolaylıkla sindirebileceği indikatör anlatımla desteklenen çok harika ders niteliğinde bir eğitim çalışması olmuş. Minnettarız Hocam Yüreğinize sağlık....


4121960

Udemy ID

6/14/2021

Course created date

6/25/2021

Course Indexed date
Bot
Course Submitted by