Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel

Bu Kurs ile Microsoft Word Konusunda yetkin ve yetenekli bireyler haline geleceksiniz.

4.75 (116 reviews)
Udemy
platform
Türkçe
language
Microsoft
category
instructor
Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel
1,351
students
3 hours
content
Oct 2021
last update
$19.99
regular price

What you will learn

Tez yazımında zorlanmayacaklar.

Sentez yazım kuralları öğrenecekler.

Sekmelerin ne işe yaradığını, hangi şartlarda kullanacaklarını öğrenecekler

Uzun işlevler yerine daha hızlı ve pratik çözümler üretecekler

Bir Öğretmenin, Muhasebecinin, Şirket çalışanının bilmesi gereken her şeyi detaylı şekilde öğrenecekler

Why take this course?

Dijital Dünyaya Adım: Microsoft Word Kursu

Merhaba! Sözcüklerin gücünü keşfetmeye hazır mısınız? Microsoft Word ile yazı dünyasında sınırları zorlayacak bir maceraya katılmaya davetlisiniz! Etkili ve profesyonel belgeler oluşturmak, düzenlemek ve biçimlendirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgiler burada.

Neden Bu Kurs?

✅ Başlangıç Düzeyinden Uzmanlığa: Kursumuz, Microsoft Word'e dair her şeyi adım adım anlatıyor. Başlangıç düzeyinde olanlar için temelden başlayarak, daha fazlasını isteyenler için ileri tekniklere kadar kapsamlı bir içeriğe sahip.

✅ Pratik Alıştırmalar: Sıkıcı teorilerle zaman kaybetmeyeceksiniz. Kurs boyunca bol miktarda pratik alıştırmayla gerçek dünya senaryolarında kendinizi deneyeceksiniz.

✅ Kariyer Fırsatları: İş dünyasında rekabetçi bir avantaj elde etmek için Word bilgisine sahip olmak önemlidir. CV'nizi güçlendirecek ve işverenlerin dikkatini çekecektir.

✅ Profesyonel Belge Tasarımı: Etkileyici raporlar, sunumlar, özgeçmişler ve daha fazlasını oluşturmanın inceliklerini öğrenerek profesyonelliğinizi bir adım ileri taşıyın.

✅ Hayal Gücünüzü Özgür Bırakın: Word'in gizli hünerlerini keşfederek, yaratıcılığınızı belgelere dökmek için sınırsız seçeneklere sahip olacaksınız.

Neler Öğreneceksiniz?

Metin düzenleme, biçimlendirme ve stil uygulama✅ Sayfa düzeni, kenar boşlukları ve sayfa yönetimi ✅ Şablonlar, temalar ve renkleri kullanma ✅ İnternetten font indirme ve özelleştirme ✅Resim ekleme, düzenleme ve simgeleri kullanma ✅ İçindekiler tablosu oluşturma ve başvurular sekmesinin gücü ✅ Mail Merge ile toplu mesaj ve mektup yollama


Hazır mısınız ! Kendinizi ifade etmenin en etkili yolunu öğrenmek için hemen katılın ve hayalinizdeki belgeleri yaratmaya başlayın! Eğitmenlerimizle birlikte Microsoft Word'ün sihrini keşfedin. Kayıt olun ve bilgi denizinde yelken açın!

Screenshots

Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel - Screenshot_01Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel - Screenshot_02Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel - Screenshot_03Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel - Screenshot_04

Reviews

Melisa
October 25, 2021
Hocamız sanırım öğretmenlik mesleğinden kalma bir alışkanlık olarak, anlamadığımız yerleri varsayıp tekrar anlatıyor kurs içerisinde. Gerçek bir öğretmenden veri alışverişi yapmak gerçekten kaliteli oluyor. Özellikle eğitimci arkadaşlar kursu satın alabilir, hocamız genel olarak kurumsal word anlatıyor benim çok işime yarada özellikle mektup kısmı. Excel kursunuzu dört gözle bekliyoruz hocam.
Dilara
October 1, 2021
Örgün eğitim olarak aldığım Word kursu o kadar sıkıcı gelmişti ki sürekli bunlar ne işimize yarayacak diye söyleniyordum. Tuncay Hocamız kursunda bunlar şu işimize yarayacak demesi beni bir hayli sevindirdi. Gereksiz hiç bir şey öğretmiyor. En önemlisi kendisi bir öğretmen.. Özellikle öğretmen arkadaşlar bu kursu alırken düşünmelerine gerek yok. Aradıkları her şey bu kursta var :) Parasını sonuna kadar hak eden bir kurs
Nazlı
October 1, 2021
Sıfır bilgiyle başladığım kursta günlük hayatımda kullanabileceğim her şeyi öğrendim. Hocamızın eğlenceli anlatımıyla keyifle kursu tamamladım. Sonsuz teşekkürler ?
Uğur
August 22, 2021
Microsoft Word her alanda herkesin bilgi sahibi olması gereken bir alan ve gerçekten bilen birinden öğrenilmesi gerek. Bunun için böyle bir kurs gerçekten yararlı oldu.
Mert
August 11, 2021
Hocamızın anlatımı hem samimi hem içten hem de yalın. Gerçek bir öğretmenden ders dinlemek gerçekten kaliteli oluyor. Tavsiye ederim arkadaşlar.

Charts

Price

Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel - Price chart

Rating

Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel - Ratings chart

Enrollment distribution

Microsoft Word Kursu | Sertifikalı | Güncel - Distribution chart
4172446
udemy ID
7/8/2021
course created date
8/11/2021
course indexed date
Bot
course submited by